Janus uvádí na český trh nová multifunkční zařízení Kyocera

Janus uvádí na český trh nová multifunkční zařízení Kyocera

Dvě nová černobílá multifunkční zařízení z produkce společnosti Kyocera Document Solutions, předního světového dodavatele tiskáren a kancelářských řešení, představila na českém trhu společnost Janus. Jedná se o produkty oceňované série černobílých A3 MFP využívající unikátní a k životnímu prostředí šetrnou technologii Ecosys.

Spolehlivá multifunkční zařízení FS-6525MFP a FS-6530MFP vynikají velmi snadnou instalací a údržbou. Jejich použití je proto ideální zejména v místech, kde není okamžitě k dispozici servisní personál. Obě zařízení nabízejí funkce výhodné pro menší kanceláře produkující nízké objemy tisku, kde uživatelé ocení také jejich kompaktní rozměry. Zákazníci mohou využít i dobře známé aplikace jako fax a Mail2Me vhodné pro firemní inovační procesy. Nechybí ani skenování do emailu, což v konečném výsledku výrazně snižuje uživatelské chyby a časovou náročnost.Samozřejmostí je průvodce nastavení umožňující rychlé spuštění přístrojů a možnost zvolit si jazyk obsluhy.

Oba multifunkční stroje nově využívají technologii HyPAS, díky níž je možné zařízení plně integrovat do stávajících pracovních postupů ve firmě, a zvýšit tak produktivitu a funkčnost zařízení. V rámci této technologie je možné nahrát autorizační terminál tiskového řešení MyQ přímo do stroje, čímž odpadá složitá montáž externího hardwaru. Provozní náklady na vytištění jedné strany A4 činí pouze 0,19 Kč*, přičemž rychlost tisku A4 strany je 25/30 stran za minutu.

Klepněte pro větší obrázek

Nová zařízení FS-6525MFP a FS-6530MFP jsou také extrémně energeticky úsporná; mají o 18 procent nižší hodnotu TEC (typickou spotřebu energie) než jejich předchůdci. Stejně jako ostatní produkty Kyocera s technologií Ecosys jsou zařízení vybavena komponenty s dlouhou životností, které zvyšují jejich odolnost a snižují náklady na údržbu, správu a spotřební materiál. Tisková zařízení Kyocera jsou velmi šetrná k uživatelům i životnímu prostředí. Technologii Ecosys, která letos slaví 20 let od svého vzniku, společnost Kyocera neustále rozvíjí.

Výhradním dodavatelem produktů značky Kyocera na českém trhu je společnost Janus, která v letošním roce rovněž oslavila své dvacetileté jubileum.

Témata článku: A3, Janus, Kyocera, Multifunkční zařízení, Česká tisková kancelář, Dodavatel technologií, Kompaktní rozměr, Dlouhá životnost, Ideální řešení, Vhodný stroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?