Jan Píka se stal další posilou týmu solution architektů ve společnosti Cleverlance

Na pozici Chief Solution Architect pro oblast telekomunikací ve společnosti Cleverlance nastoupil Ing. Jan Píka.
Jan Píka se stal další posilou týmu solution architektů ve společnosti Cleverlance

Praha, 4. února 2005Jan Píka (*1975) nastoupil na pozici Chief Solution Architect pro oblast telekomunikací ve společnosti Cleverlance. Píka povede tým solution architektů a bude dohlížet na design a implementaci systémových řešení pro zákazníky Cleverlance v odvětví telekomunikací. Jan Píka je zkušeným profesionálem v oblasti systémové integrace.

 

Jan Píka přišel do Cleverlance z mezinárodní poradenské společnosti Accenture Central Europe, kde pracoval na pozici Senior Consultant, působil v odvětvích Telecommunications & High Tech a Financial Services, a pracoval pro řadu významných korporací v ČR i zahraničí.   

 

Jan Píka absolvoval ČVUT v Praze, fakultu elektrotechnickou, obor telekomunikace. Studoval rovněž na Kansas State University v Manhattanu, USA. Mluví plynně anglicky.

 

„Cleverlance je momentálně nejrychleji rostoucí česká firma v oblasti systémové integrace. Její schopnost zvládnout recesi po útlumu internetového boomu, neustále se rozvíjející základna vývojového týmu a výborné reference od klíčových klientů firmy mne přesvědčily, že můj další profesní růst by se měl odehrávat právě v Cleverlance,“ uvedl Jan Píka, Chief Solution Architect společnosti Cleverlance.

 

„Jsem rád, že právě Jan přijal naši nabídku pracovat v Cleverlance. Jsem si jist, že jeho bohaté zkušenosti přispějí k ještě vyšší kvalitě našich služeb v oblasti architektury řešení a dalšímu růstu firmy,“ dodal Dobromil Podpěra, Technical Director společnosti Cleverlance.

 

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 180 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: MP3tunes.com spuštěno, konečně obchod bez omezování uživatele

Témata článku: Kansas, Alice, Accenture, Manhattan


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 16 stavebnic pro nejmenší caparty i vás samotné

Jakub Čížek | 17

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

** Apple uvedl nový modulární počítač s vysokým výkonem ** Vrátil se k rozšiřitelnosti a standardnímu formátu ** Cena se může vyšplhat až k milionu

Karel Javůrek | 137Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch