Jak ušetřit prostředky na školení? Povinné kurzy pro zaměstnance jsou nyní dostupné na internetu

Jak ušetřit prostředky na školení? Povinné kurzy pro zaměstnance jsou nyní dostupné na internetu

Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů v České republice, začala nabízet firmám školení jejich zaměstnanců formou e-learningu. Zákonná školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, školení řidičů, první pomoci a informační bezpečnosti jsou dostupná v rámci jejího e-learningového vzdělávacího systému BeeWiser (www.beewiser.com/bozp/). Sada pěti školení a certifikací stojí pouze 99,- Kč za osobu/rok, což je poloviční cena oproti konkurenci. Nabídka zahrnuje následující školení:

 • Bezpečnost a ochrana zdraví při práci
  V souladu s požadavky zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochra­ny zdraví při práci a zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), § 31 Povinnosti podnikatele, odst. 19, ve znění pozdějších předpisů.
 • Požární ochrana
  V souladu s požadavky zákona č. 133/1985 Sb. o požární ochraně
   
 • Školení řidičů
  V souladu s požadavky zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
   
 • První pomoc
  Školení seznamuje se základními informacemi a dovednostmi nutnými pro záchranu života.
   
 • Bezpečnost: Sociotechický útok (nepovinné školení)
  Seznámení zaměstnanců s bezpečnostními riziky a základními pravidly informační bezpečnosti. Umožňuje společnostem vyvarovat se zbytečných úniků informací způsobených nejčastěji využívanými sociotechnickými metodami.

Ke kurzům společnost StringData poskytuje stálou lektorskou podporu a promptní aktualizaci obsahu v souladu se zákonem. Tréninky a školení v BeeWiseru jsou k dispozici nepřetržitě, stačí pouze navštívit dedikovanou adresu, na které jsou všechny tréninky i certifkace vždy umístěny. BeeWiser umožňuje snadno přidávat či odebírat uživatele – stačí vyplnit jméno, příjmení a e-mail a BeeWiser už bude uživatele sám kontaktovat a potřebným školením ho provede.

Systém BeeWiser je možné využívat pro jakákoliv školení zaměstnanců v libovolné problematice. Byl navržen jako plnohodnotné řešení pro firemní e-learning, správu znalostí a sociální interakci v rámci firmy, jež podporuje neformální předávání znalostí mezi zaměstnanci a přirozenou cestou tak neustále zvyšuje jejich kvalifikaci a efektivitu.

StringData

Společnost StringData s.r.o. působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence se stala jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Zaměřuje se především na oblast definice, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů a procesů, testování znalostí a návrh a vývoj bankovních informačních systémů a aplikací. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Česká spořitelna, GE Money Bank, Telefónica O2, Raiffeisenbank, Wüstenrot a další. Vysokou úroveň poskytovaných služeb zaručuje mimo jiné i firemní členství v ORACLE Partner NetworK, itSMF a Microsoft Partner Program. StringData je také držitelem certifikace ISO 9001:2000 a svá řešení dodává klientům v souladu s postupy ITIL a 6Sigma. Pozici na trhu a dynamický rozvoj společnosti potvrzuje i výborné umístění na žebříčku Technology Fast 500 EMEA 2008 společnosti Deloitte. Více informací naleznete www.stringdata.cz,www.beewiser.com a www.sydesk.cz .

Jak projít pohovorem na technickou pozici?

Témata článku: Deloitte, E-Learning, Základní znalost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší