IXOS obdržel od SAP ocenění – Pinnacle Award

30. října 2002
Uživatelé AIM a ICQ budou moci komunikovat
Praha 21.10.2002: Společnost IXOS je jedním z prvních laureátů ocenění SAP Pinnacle Award. Cena byla udělena společnosti IXOS v kategorii „Rozvoj a inovace v mySAP™ Supply Chain Management (mySAP™ SCM)”. Pinnacle Award je oceněním úspěchů technologických a softwarových partnerů SAP.
IXOS obdržel od SAP ocenění – Pinnacle Award

Při účasti v Pinnacle Award prezentovala společnost IXOS studii "Optimized SCM Processes with Workflow XML". Tato oceněná studie popisuje scénář, ve kterém dokumenty obsahující požadavky, nabídky, objednávky a faktury od dodavatelů jsou integrovány do prostředí SAP R/3  prostřednictvím SAP Webflow. Proces SCM dosahuje větší transparentnosti a současně díky rychlému přístupu k veškerým datům spojeným s dodavatelským řetězcem šetří náklady.

 

„Toto ocenění podtrhuje dlouhodobou spolupráci mezi společnostmi SAP a IXOS a je závazkem pro IXOS v oblasti vývoje a implementací řešení pro zákazníky SAP,“ komentoval ocenění pan Olivier Riviere, viceprezident pro marketing ve společnosti IXOS SOFTWARE AG.

 

Pinnacle Award je prvním oceněním společnosti SAP v globálním partnerském programu, které bylo zavedeno za účelem zviditelnit technologické a softwarové partnery SAP, úspěšné ve vzájemné spolupráci se SAP a jejich společnými zákazníky.

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

PRAM

Karel Kapinus

karel.kapinus@pram.cz

Patrik Schober

patrik.schober@pram.cz

 

 

O společnosti IXOS SOFTWARE

Společnost IXOS SOFTWARE s.r.o. (dále jen „IXOS“) je dceřinnou společností IXOS SOFTWARE AG (NASDAQ: „XOSY“), která je světovým leaderem v řešení pro správu eBusiness dokumentů v prostředí systému SAP R/3 a v oblasti obecných DMS (Document Management Systems). Česká společnost IXOS působí na českém, slovenském, polském a rumunském trhu a poskytuje svým klientům služby na stejné úrovni, jako mateřská společnost. V těchto regionech má více než 40 zákazníků z různých průmyslových odvětví.

IXOS se orientuje především na realizaci projektů, poradenství, obchodní činnost a v neposlední řadě také na vývoj komponent softwarové řady IXOS-eCON Solution Suite. V oblasti SAP R/3 IXOS poskytuje IXOS poradenství a realizaci systémů pro elektronickou archivaci dokumentů a dat a implementaci řešení pro zpracování elektronických dokumentů v rámci standardního nebo vícestupňového workflow.

V oblasti elektronické správy dokumentů (obecné DMS) společnost IXOS nabízí archivaci dokumentů, které je z praktických nebo právních důvodů nutné dlouhodobě archivovat. Díky celosvětově používaným systémům pro evidenci požadavků a řešení je možné zákazníkům poskytovat podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 

Váš názor Další článek: Uživatelé AIM a ICQ budou moci komunikovat

Témata článku: Software, Workflow, Olivier, Pinnacle Studio, Pinnacle


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 68

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 23Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky