ITchallenge vyzývá „ITíky“, aby přišli změřit síly na horských kolech

ITchallenge vyzývá „ITíky“, aby přišli změřit síly na horských kolech

Praha, 13. září 2007 – V duchu sloganu „IT to roztáčí na kolech“ bude odstartován v sobotu 29. září 2007 v areálu koupaliště v Soběslavi první ročník cyklistického závodu na horských kolech ITchallenge.  Závod je otevřený všem příznivcům horských kol a informačních technologií bez ohledu na jejich věk a kondici – důležitá je pouze chuť si zasoutěžit a dobře se pobavit.

„Lidé v IT mají jen málo příležitostí se setkat nad rámec firemních povinností. ITchallenge by měl lidem stejné krevní skupiny umožnit alespoň jednou ročně se sejít a kromě závodění se bavit u dobrého piva a jídla,“ řekl jeden z tvůrců projektu Otta Matoušek.

Závod ITchallenge; Datum konání: 29. září 2007; Hodina startu: předběžně 11.00 hod.; Místo konání: Soběslav; Oficiální název: Mistrovství ČR MTB IT (Závod se jede v rámci GALAXY Soběslavského maratónu).

Na nejrychlejší závodníky čeká řada cen včetně putovního poháru. „Chceme, aby se závod ITchallenge stal tradicí. Mít tradici znamená mít i putovní pohár a tím je 65 cm vysoká skleněná váza. Na vítěze v různých kategoriích čeká mnoho cen včetně notebooku DELL Latitude D420, zajímavé ceny jsou ale připraveny nejenom pro vítěze,“ dodal spolutvůrce závodu Rudolf Volný.

Do Soběslavi mohou účastníci přijet i se svými dětmi. Organizátoři i pro ně připravili zajímavé závody na kolech. K dispozici bude připraveno rovněž občerstvení a doprovodný program.

Váš názor Další článek: MediaDefenderu unikly e-maily odkrývající roušku nad nastrčeným trackerem

Témata článku: Otto, Závodník, Dell Latitude, Stejný tvůrce, Otta, Cyklistický závod


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF