ITchallenge vyzývá „ITíky“, aby přišli změřit síly na horských kolech

ITchallenge vyzývá „ITíky“, aby přišli změřit síly na horských kolech

Praha, 13. září 2007 – V duchu sloganu „IT to roztáčí na kolech“ bude odstartován v sobotu 29. září 2007 v areálu koupaliště v Soběslavi první ročník cyklistického závodu na horských kolech ITchallenge.  Závod je otevřený všem příznivcům horských kol a informačních technologií bez ohledu na jejich věk a kondici – důležitá je pouze chuť si zasoutěžit a dobře se pobavit.

„Lidé v IT mají jen málo příležitostí se setkat nad rámec firemních povinností. ITchallenge by měl lidem stejné krevní skupiny umožnit alespoň jednou ročně se sejít a kromě závodění se bavit u dobrého piva a jídla,“ řekl jeden z tvůrců projektu Otta Matoušek.

Závod ITchallenge; Datum konání: 29. září 2007; Hodina startu: předběžně 11.00 hod.; Místo konání: Soběslav; Oficiální název: Mistrovství ČR MTB IT (Závod se jede v rámci GALAXY Soběslavského maratónu).

Na nejrychlejší závodníky čeká řada cen včetně putovního poháru. „Chceme, aby se závod ITchallenge stal tradicí. Mít tradici znamená mít i putovní pohár a tím je 65 cm vysoká skleněná váza. Na vítěze v různých kategoriích čeká mnoho cen včetně notebooku DELL Latitude D420, zajímavé ceny jsou ale připraveny nejenom pro vítěze,“ dodal spolutvůrce závodu Rudolf Volný.

Do Soběslavi mohou účastníci přijet i se svými dětmi. Organizátoři i pro ně připravili zajímavé závody na kolech. K dispozici bude připraveno rovněž občerstvení a doprovodný program.

Témata článku: Otto, Dell Latitude

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky