IT produkt 2015 - cloudové řešení call centra

IT produkt 2015 - cloudové řešení call centra

Cloudové řešení call centra VOIPEX TEAM od společnosti IPEX ocenila porota časopisu Computerworld titulem IT produkt 2015 v kategorii komunikační řešení. Hodnotitele zaujalo využití technologie WebRTC, která umožňuje uskutečňovat hovory se zákazníky jen přes webový prohlížeč bez nutnosti cokoliv instalovat.

Kontaktní call centrum VOIPEX TEAM je určeno pro obsluhu jak příchozích, tak odchozích hovorů více telefonními operátory z jedné zákaznické linky. Call centrum je poskytováno formou cloud služby. Je škálovatelné, a mohou jej používat malé i středně velké firmy. Mezi možné způsoby využití patří například telefonní objednávky a reklamace, zákaznická infolinka, technická podpora, nahlášení škodní události či prodejní call centrum.

Klepněte pro větší obrázek

Call centrum VOIPEX TEAM bylo oceněno mimo jiné za využití technologie WebRTC (HTML5).„WebRTC umožňuje uskutečňovat hovory se zákazníky jen přes webový prohlížeč, bez nutnosti cokoliv instalovat. Doposud bylo potřeba pro obsluhu linek call centra v cloudu používat buď fyzický VoIP telefon, nebo mít nainstalován softwarový telefon v počítači.“, říká Bc. Marek Červenka, držitel certifikátu WebRTC School Qualified Integrator. Vývojáři IPEX využili WebRTC ve spojení s call centrem jako první v ČR. Ředitel vývoje spol. IPEX, Ing. Jiří Klofáč dále uvedl:"Technologii WebRTC nasazujeme v IPEX řešeních jako jednu z mnoha významných inovací“.

Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu již 9 let s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu. Přihlášené produkty hodnotí redaktoři časopisu ve spolupráci s externími odborníky vybíranými dle potřeby v závislosti na konkrétním produktu. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhlo 12.11.2015 v Praze.

Přijďte se podívat na konferenci MS FEST 2015

Témata článku: Call, Team

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší