IS KARAT ve společnosti ALTER – úspěšná implementace v krátkém čase

IS KARAT ve společnosti ALTER – úspěšná implementace v krátkém čase

Společnost NALCOM uvedla 1.září do rutinního provozu IS KARAT ve společnosti Alter a její sesterské společnosti ARIM. Spuštění do rutinního provozu předcházela intenzivní implementace ve velmi krátkém čase – v délce 2 měsíců. Svoje zkušenosti z implementace informačního systému KARAT sděluje jednatel a spoluvlastník společnosti pan Ondřej Veselý.

1.9.2007 jsem zavedli do rutinního provozu IS KARAT v oblasti prodeje, nákupu, skladování a výroby. Po velice krátké oboustranné aktivní spolupráci obou stran mohu zhodnotit implementaci jako velice zdařilou. Výhody IS KARAT jsme začali pociťovat hned v prvním týdnu používání, kdy nám především propojenost jednotlivých modulů přinesla lepší pohled na optimální plánování a využívání zásob. Věříme, že nám IS KARAT přinese plno uživatelského komfortu, nových pohledů a přispěje tak k dalšímu růstu naší společnosti.

Společnost ALTER, s.r.o. byla založena v roce 1992. Její hlavní činností je výroba a velkoobchodní prodej čistících, dezinfekčních a úklidových prostředků, obalového materiálu, hygienického zboží, doplňků a gastro sortimentu. Od roku 1999 se činnost společnosti rozšířila o vlastní výrobu základních čistících a dezinfekčních prostředků pod značkou SATUR a BIOVAN. V roce 2005 pak řadu doplnila o levnější produkty FOX a BEL. Již několik let společnost úspěšně spolupracuje se slovenskou výrobní společností Banchem se sídlem v Dunajské Strede a zajišťuje distribuci jejích produktů v České republice prostřednictvím dceřiné společnosti ARIM, s.r.o..

Společnost NALCOM, která je spoluautorem řešení KARAT výroba, se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími rovněž řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy.

Váš názor Další článek: GeCube oficiálně zahájilo dodávky Radeonů HD 2900 Pro

Témata článku: Karat, Fox, Alter

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší