IS KARAT implementován ve společnosti V K - SPED

Přerov, 24.5.2007 - Společnost V K - SPED spol. s r.o. úspěšně implementovala informační systém KARAT. Jedná se významnou rostoucí dopravní firmou působící na českém dopravním trhu již od roku 1992.
IS KARAT implementován ve společnosti V K  -  SPED

Od počátku existence byla jejich prioritním zaměřením přeprava sypkých komodit v oblasti stavebnictví, sklářského průmyslu, energetiky a zemědělství včetně rostoucího významu přeprav surovin přímo pro potravinářství. Stejně kvalitní služby, jako v přepravě sypkých hmot, jsou schopni nabídnout i v přepravách paletových, a to jak v rámci České Republiky, tak i na poli mezinárodním, především v rámci členských států Evropské Unie.

Projekt implementace informačního systému se uskutečnil ve spolupráci s partnerskou společností NALCOM s.r.o. z Hradce Králové.

V průběhu dvouměsíční implementace se společnost V K  -  SPED  spol. s r.o. rozhodla přejít z původně plánované verze IS KARAT Express na verzi IS KARAT Advance. Součástí projektu bylo rovněž nastavení komunikace s externím dodavatelem specializovaného spedičního systému.

Diskuze (1) Další článek: Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: Karat, Advance

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší