IronPort získal čtyři ocenění za antispamová řešení

IronPort získal čtyři ocenění za antispamová řešení

IronPort Systems, největší světový poskytovatel ochrany firemních sítí proti spamu, virům a spyware, nyní součást společnosti Cisco, získal čtyři významná čtenářská ocenění. Čtenáři časopisů SC Magazine, Information Security Magazine, InfoWorld a Network World označili antispamová řešení firmy za nejlepší v oboru.

„Od počátku našeho působení na trhu je naším hlavním cílem nabízet produkty, které budou připraveny čelit měnícím se bezpečnostním hrozbám a zákazníkům vždy poskytnou nejvyšší výkon a nejmodernější technologie na trhu,“ řekl Tom Gillis, viceprezident společnosti IronPort pro marketing.

Časopis SC Magazine, jehož čtenáři jsou zkušení profesionálové z oblasti IT, udělil IronPortu ocenění za nejlepší aplikaci v kategorii bezpečnostních řešení pro e-maily. Čtenáři vybrali z velké řady konkurenčních aplikací produkty IronPort C-Series a X-Series.

Čtenáři Information Security Magazine ocenili na produktech IronPortu schopnosti v oblasti blokování spamu, ochrany před phishingem a antivirové ochrany a rozhodli o udělení ceny čtenářů Reader´s Choice v kategorii bezpečnostních aplikací pro e-maily.

Síť SenderBase od IronPortu monitorující e-maily a provoz na webu byla redakcí časopisu Network World zařazena mezi Top 20 nejužitečnějších webů v oblasti informační bezpečnosti. Oceněna byla za širokou nabídku informací z oblasti síťové bezpečnosti, bezpečnostních varování, podrobných reportů, měsíčních bezpečnostních bulletinů, technických průvodců a reportů od Cisco IntelliShield.

Posledním oceněným byl produkt C100, který byl v přehledu bezpečnostních aplikací pro elektronickou poštu magazínu InfoWorld označen za nejlepší v rozpoznávání „false-positive“ případů. Magazín dále označil produkt C100 jako aplikaci s nejlepší kombinací výběru funkcí, jednoduchou instalací a vysokou přesností.

IronPort Systems se sídlem v kalifornském San Bruno je divizí společnosti Cisco Systems. Jde o vedoucího poskytovatele antispamových, antivirových a antispywarových aplikací pro organizace, od malých firem až po velké korporace ze seznamu Global 2000.

Aplikace společnosti IronPort využívají největší světovou monitorovací síť a databázi e-mailových a webových bezpečnostních hrozeb SenderBase. Produkty IronPort jsou moderní a jednoduše ovladatelné, poskytují vysoký výkon a hrají naprosto zásadní roli v ochraně síťové infrastruktury řady firem.

Témata článku: Web Mail, Významná role, Bruno, Podrobný průvodce, Zásadní role, Velká bezpečnost, Nejlepší síť, Vysoká bezpečnost, Velká korporace, Moderní oblast, Report, Antivirová firma

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje