IPEX uvolnil české hlásky pro VoIP PBX Asterisk ke stažení zdarma

 IPEX uvolnil české hlásky pro VoIP PBX Asterisk ke stažení zdarma

Významný alternativní operátor a poskytovatel ucelených komunikačních řešení – bezplatně uvolnil kompletní balík českých hlásek pro VoIP PBX Asterisk. Učinil tak již jednou přibližně před rokem. Nejnovější sada hlásek však byla kompletně namluvena profesionálním mluvčím. Asterisk je jedna z celosvětově nejrozšířenějších softwarových ústředen dostupná jako open-source.

IPEX lokalizoval původní hlásky VoIP PBX Asterisk do českého jazyka, přizpůsobil je českým zvyklostem a nechal je namluvit profesionálním mluvčím. Celkem jde o balík 330 souborů a 16 minut záznamu. Zatímco některé jiné společnosti na českém trhu tyto hlásky prodávají, IPEX se rozhodl tyto hlásky zpřístupnit k bezplatnému stažení přímo na svých webových stránkách.

„Existují 3 důvody, proč jsme tak učinili. Za prvé: jako přední český operátor a poskytovatel komunikačních řešení s využitím IP telefonie trvale podporujeme rozvoj IP telefonie a jejího využití. Za druhé: přestože je pro většinu firemních zákazníků z mnoha důvodů výhodnější zvolit komerční řešení v podobě naší telefonní ústředny IPEX iPBX, stále existuje dost – zejména jednotlivců – kteří využívají VoIP PBX Asterisk a české hlásky jim až dosud chyběly. Konečně za třetí: tak, jak zní naše hlásky pro VoIP PBX Asterisk, tak mohou znít hlásky pro automatické hlasové systémy (IVR), které v rámci našich služeb a řešení nabízíme našim zákazníkům. V našem katalogu hlasů jsou aktuálně stovky ženských i mužských hlasů nejrůznějšího věku a dokonce i různých jazyků,“ říká Dalibor Kaláb, vedoucí PR a marketingu společnosti IPEX.

Více informací o českých hláskách pro VoIP PBX Asterisk a možnost jejich bezplatného stažení naleznete na internetové stránce www.ipex.cz/…hlasky-cesky. Více informací o společnosti IPEX naleznete na internetové adrese www.ipex.cz.

Další článek: Nový Total Commander 7.50a přináší rychlejší porovnání adresářů

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší