Iomega představuje novou generaci přehrávačů Screenplay

Iomega představuje novou generaci přehrávačů Screenplay

Iomega, společnost ze skupiny EMC a přední inovátor v oblasti řešení pro digitální ukládání a správu obsahu, dnes oznámila celosvětové uvedení pozoruhodné řady Iomega® ScreenPlay® DX HD Media Player. Ta představuje rodinu snadno ovladatelných multimediálních zařízení, jež mění způsob, jakým si doma užíváte digitální zábavu. Přehrávač Iomega ScreenPlay DX HD Media Player vám umožní přístup k videím, filmům, fotografiím a hudbě na Internetu i k vlastnímu obsahu, které si vychutnáte na svém televizoru v plném vysokém rozlišení 1080p.

Nová řada produktů Iomega ScreenPlay DX HD Media Player je kompatibilní s většinou nejužívanějších formátů, včetně formátů H.264, WMV a RMVB, a disponuje certifikátem DLNA potvrzujícím snadné streamování s kompatibilními zařízeními ve vaší domácí síti. K jejich dalším důležitým funkcím patří certifikace DivX® Plus™ HD pro dokonalé přehrávání filmů ve formátu MKV, funkce WiFi bez nutnosti konfigurace díky vestavěnému adaptéru 802.11n a snadno použitelné dálkové ovládání s úplnou klávesnicí (QWERTY), která umožňuje snadné a rychlé zadávání textu – online odkazů, webových adres a dalších údajů.

Klepněte pro větší obrázek

Řada produktů ScreenPlay DX zahrnuje modely s kapacitou 1 TB* a 2 TB**, s nimiž můžete konsolidovat svou sbírku digitální zábavy na jediném místě, a dále model Iomega® ScreenPlay® TV Link DX HD Media Player. Ten nedisponuje vlastním úložištěm, avšak rovněž přináší zážitek z přehrávání na velké televizní obrazovce – jak pro internetový obsah, tak pro digitální zábavu z vaší kolekce uložené v síti nebo v úložných zařízeních USB připojených k přehrávači ScreenPlay.

„Díky předchozí generaci produktů ScreenPlay se společnost Iomega stala světovým lídrem v prodeji přehrávačů médií ve vysokém rozlišení,“ připomněl Jonathan Huberman, prezident společnosti Iomega. „Nové produkty DX představují naši dosud nejlepší řadu ScreenPlay. Uživatelům ještě více usnadňují příjemný zážitek z přehrávání webového obsahu i ze souborů v domácí síti přímo v televizoru s vysokým rozlišením. Chcete-li si vychutnat média na webu nebo svá vlastní videa, fotografie a hudbu, nemusíte se už hrbit u přenosného nebo stolního počítače. Přehrávač ScreenPlay DX HD Media Player umožňuje naplno se ponořit do procházení webu na televizní obrazovce v pohodlí vaší pohovky. Jakmile vyzkoušíte některý z nových produktů ScreenPlay DX společnosti Iomega, už se nebudete chtít při sledování digitální zábavy vracet k počítači.“

Funkce nového přehrávače médií Iomega ScreenPlay DX HD

Nová řada produktů ScreenPlay DX vám přináší nepřetržitou zábavu, od oblíbených videí z vaší sbírky až po nejrůznější typy internetového obsahu, včetně nabídky serverů Netflix, Pandora a dalších.*** Uživatelé mohou odpočívat u televizorů a přitom interaktivně procházet web i veškeré soubory ze své domácí sítě díky přehlednému dálkovému ovládání s klávesnicí QWERTY. Prakticky vše, co máte uloženo v domácí síti, a oblíbený obsah z Internetu jsou tak nyní díky nové řadě produktů Iomega ScreenPlay DX HD dostupné prostřednictvím televizoru.

Nová řada Iomega ScreenPlay DX HD Media Player zahrnuje webový prohlížeč a dává tak uživatelům svobodu prohlížet obsah z předem vybraných webů a navštěvovat další weby podle svých zájmů.****

Modely řady Iomega ScreenPlay DX HD Media Player lze snadno připojit k televizoru pomocí výstupů HDMI či kompozitního videa a optického výstupu pro zvuk. Uživatelé k nim mohou připojit také veškeré počítače ze své domácí sítě. To usnadňuje ukládání videí, fotografií a hudby, přístup k nim a sdílení v rámci domácí sítě nebo uložení všech souborů na jediném místě.

Přehrávače Iomega ScreenPlay DX HD Media Player – včetně úložiště i bez něj

Společnost Iomega uvádí produkty nové řady Iomega ScreenPlay DX ve třech různých verzích: model ScreenPlay TV Link DX neobsahuje vlastní pevný disk, zatímco modely Iomega ScreenPlay DX HD Media Player disponují diskem o kapacitě 1 TB, respektive 2 TB, a umožňují pohodlné uložení vaší kolekce digitální zábavy na jediném místě.

Všechny tři verze přehrávače Iomega ScreenPlay DX HD Media Player jsou kompatibilní se zařízeními DLNA ve vaší domácí síti a mají předkonfigurováno připojení WiFi (802.11n). Nabízejí tak flexibilitu při umístění jednotky vedle televizoru. Každý model obsahuje dva porty USB pro další úložiště, které přehrávač Iomega ScreenPlay DX HD Media Player předurčují nejen do role síťového centra médií, ale také centralizovaného úložného řešení pro domácnost.

Díky přehrávání v plně vysokém rozlišení 1080p podporuje přehrávač Iomega ScreenPlay DX HD Media Player prakticky všechny dnešní oblíbené kodeky a typy souborů, včetně formátů H.264, WMV, MKV, DivX® a řady dalších.

Témata článku: Nový model, Jediná síť, Televizory, Domácí síť, Nové úložiště, Uložení, Player, Nové televizory 2016, Nová řada, Vysoký obsah, DLNA, Vysoké rozlišení, Oblíbený web, Zábava, Media Player, Pandora, Seti, Qwerty klávesnice, Nové médium, Sbírka, Jonathan, Nový produkt, Televizory 32

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji