Invex představí řadu nových titulů z oblasti počítačové zábavy

Mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se letos v oblasti herní zábavy zařadí po bok světovým výstavám pořádaným v Lipsku či Los Angeles. Na ploše čtyřikrát větší než vloni si zde odbydou svou premiéru významné herní novinky.
Invex představí řadu nových titulů z oblasti počítačové zábavy

Mezi prvními na světě tak budou moci návštěvníci Invexu 2003 spatřit například počítačové hry Prince of Persia: The Sands of Time, Beyond Good & Evil, XIII či Warlords IV. Kromě nich budou k vidění i další zajímavé tituly, jako UFO: Aftermath, Piráti Karibiku, Halo, Rayman 3: Hoodlumská hrozba, Chrome, Gorky Zero, Rainbow Six 3: Raven Shield či Dragon`s Lair 3D.

 

Oproti ostatním světovým veletrhům, kde mohou herní novinky spatřit takřka výhradně novináři, budou všechny hry na Invexu k vidění pro širokou veřejnost a to na stáncích společností AT Computers a Cenega.

 

„Rozhodli jsme se tímto krokem přiblížit  část Invexu HOME  světově nejproslulejším herním veletrhům jako jsou E3, či ECTS a proto jsme ve spolupráci s našimi generálními dodavateli dovezli do ČR podívanou, jakou ČR ještě nezažila. A sice hratelné ukázky z her, které se teprve chystají a které ještě nikdo v ČR neviděl a nehrál. Navíc si budou moci návštěvníci na obřím, více než 4 m dlouhém plátně prohlédnout trailery, ukázky z her, ale také reklamní spoty jednotlivých světových vydavatelství, či pohledy do zákulisí vývoje her“, říká Pavel Šťastný ze společnosti AT Computers.

 

Zdeněk Polách, zakladatel významného herního magazínu BonusWeb.cz k letošnímu veletrhu uvádí: "Je skvělé, že si návštěvníci na Invexu budou moci sami vyzkoušet na instalovaných počítačích hry, o kterých zatím mohli jen číst. Takové možnosti dosud nabízely jen dva největší herní veletrhy - E3 v Los Angeles a Games Convention v Lipsku, navíc většinou jen novinářům. Jsem rád, že podobný dáreček dostanou díky Invexu i čeští hráči."

 

 

Další informace k veletrhu informačních a komunikačních technologií – Invex 2003 naleznete na adrese http://www.bvv.cz/invex nebo přímo na http://www.invex.cz

 

 

                                                                                                                          

 

Kontakty a bližší informace:

 

Veletrhy Brno, a.s.

            Petr Ondrášek: pondrasek@bvv.cz

            tel.: +420 541 152 855

 

EMC, a.s.

            Radim Kamler: rkamler@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 091 211

            Martin Maňák: mmanak@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 091 211

            Václav Kotyk: vkotyk@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 091 211

Váš názor Další článek: Říjnová kumulativní záplata pro Internet Explorer

Témata článku: Raven, UFO, Rainbow, Prince of Persia, Prince, Rayman, Beyond


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 94

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky