Invex Home významně expanduje

Více než dvojnásobný, ale také možná až čtyřnásobný nárůst výstavní plochy určené pro domácí segment předpovídají první čísla přihlášených vystavovatelů na veletrh Invex 2003.
Invex Home významně expanduje

Oproti loňským 1.300m2 výstavní plochy se nyní počítá s  3.000 – 4.000m2, které budou zahrnovat mj. multimediální část, DVD hall a nezbytnou GameHall. Organizátorům a vystavovatelům se tak zřejmě splní očekávání, která vložili do rozdělení veletrhu na tři části - Home, Classic a Business.

 

Jaroslav Uher, zástupce významného hráče na českém trhu počítačové zábavy, společnosti CENEGA, k tomu dodává : „Nové pojetí veletrhu počítající s rozdělením INVEXu do kategorií, zdá se být tím, co by mohlo výrazně přispět ke zlepšení a zefektivnění prezentací jednotlivých vystavovatelů. Vznik INVEX HOME vítáme a věříme, že bude ku prospěchu našemu i návštěvníků veletrhu. Pro letošní INVEX chystáme ve spolupráci se společností JRC opět to, co po nás naši zákazníci vždycky chtějí: předvedení široké palety těch nejžhavějších novinek na herní scéně, nejširší nabídku her  v celé ČR a samozřejmě obvyklé nakouknutí pod pokličku těch nejočekávanějších supertajných projektů.“

 

Kromě presentace novinek si budou moci návštěvníci nejžhavější záležitosti herní scény též přímo otestovat. Například CORFIX DISTRIBUTION chystá ústy Martina Bartka kromě presentace na velkoplošných obrazovkách včetně řady soutěží také „předváděcí akci, kde si každý návštěvník může přijít zahrát a vyzkoušet výběr z nejlepších her v Evropě“.

 

Veletrhy Brno, a.s. dále po výrazném úspěchu loňského nultého ročníku Mistrovství ČR v počítačových hrách, konaném právě na Invexu,  podepsali dlouhodobou smlouvu o spolupráci s jejím organizátorem, firmou ProGamers.

 

Mistrovství ČR v počítačových hrách tak bude letos několikanásobně větší, zúčastní se ho dvakrát více hráčů (cca. 400) a bude probíhat po celou dobu konání veletrhu. Samozřejmostí bude krom jiného profesonální komentář pro diváky a několik velkoplošných projekcí, na kterých budou moci diváci sledovat boje o prize money v celkové výši $ 25.000 a to v hrách:  Half Life: Counter Strike, Quake III: Arena, Unreal Tournament 2003, Starcraft: Brood War, Warcraft III a Age of Mythology.

 

 

 

Další informace k veletrhu informačních a komunikačních technologií - Invex 2003 naleznete na adrese http://www.bvv.cz/invex nebo přímo na http://www.invex.cz.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                           01. června 2003

 

KONEC

 

Kontakty a bližší informace:

 

Veletrhy Brno, a.s.

            Roman Ondrůj: rondruj@bvv.cz

            tel.: +420 541 15 28 55

 

EMC, a.s.

            Radim Kamler: rkamler@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 09 12 11

            Martin Maňák: mmanak@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 09 12 11

            Václav Kotyk: vkotyk@emcgroup.cz

            tel.: +420 251 09 12 11

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Zakladatelé Kazaa si půjčí vaše PC

Témata článku: Trans, Home Office, Counter Strike, Prize, Age of Mythology, JRC, New Age, Starcraft 2, Starcraft


Určitě si přečtěte

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

** Apple a Google odstranili z obchodů s aplikacemi hru Fortnite ** Její vývojáři nejprve přichystali parodické video ** V žalobách viní obě firmy z monopolního chování

Karel Kilián | 135

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 104


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk