INVEX 2006 nabídne setkání zástupcům celého prodejního řetězce IT a CE

23. srpna 2006
Developer meeting 2006
Reseller Meeting Point @ INVEX-DIGITEX 2006 je název úzce specializovaného odborného setkání zástupců prodejního řetězce z oblasti IT (informačních technologií) a CE (spotřební elektroniky), které proběhne v rámci podzimního veletrhu INVEX 2006. Jeho hlavním cílem bude zprostředkování nových obchodních kontaktů mezi prodejci, výrobci a distributory.
INVEX 2006 nabídne setkání zástupcům celého prodejního řetězce IT a CE

Reseller Meeting Point jako doprovodná část veletrhu Invex proběhne oddělena od laické veřejnosti. Bude zaměřena na specifický článek prodejního řetězce – distributory a prodejce. Firmy zde budou své nabídky presentovat prostřednictvím vysoce efektivních, nízkonákladových stánků v „unifikovaném“ presentačním prostředí, kde bude kladen hlavní důraz na obsah sdělení, nikoliv formu.

 

Setkání, které proběhne v hale G1 brněnského výstaviště, si klade za cíl zkompletování prodejního řetězce z oblasti informačních technologií a spotřební elektroniky na jedno místo a vytvoření potřebného zázemí pro vedení jednání se současnými i potenciálními partnery z řad prodejců. Vedoucí manažer veletrhů INVEX – DIGITEX Petr Ondrášek k tomu uvádí: „Naším cílem je prodejcům tyto informace z převážné části koncentrovat v jediném prostoru, kde budou zajištěny podmínky pro účelnou interakci těch nejpodstatnějších složek jejich obchodu – tedy výrobců s informacemi o jejich produktech, distributorů s důrazem na odběratelské vztahy a prodejců v roli návštěvníků.“

 

Podle nezávislého průzkumu Reseller Channel Survey provedeného společností PPX v květnu letošního roku lze na veletrzích INVEX – DIGITEX očekávat účast až 49% všech prodejců. „Tyto průzkumy trhu napovídají, že pro velkou část prodejců je tento největší oborový veletrh významnou příležitostí k načerpání informací. Podle našeho názoru absolutně neplatí leckdy užívaný mýtus, že návštěva Invexu nemá smysl, alespoň co se týká lidí z řad prodejců,“ říká Petr Pavlíček, odborný poradce projektu.

 

Reseller Meeting Point proběhne ve dnech 09. – 11. října 2006 a bude jedním z více než dvou desítek odborných a specializovaných projektů, které se v rámci letošních veletrhů Invex a Digitex uskuteční.

Témata článku: Meeting, Významná složka

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí