IntranetBOX - základní kámen intranetu

16. února 2006
Internet zdarma chce také Praha 13
Praha 15. února 2006 – Novinka společnosti Qbizm technologies, a.s., nazvaná IntranetBOX, představuje ucelené řešení tvořící základní kámen intranetu nové generace. Základem je zde vyladěný soubor nástrojů pro tvorbu a publikaci informací včetně správy intranetu a předpřipraveného vzhledu. IntranetBOX také obsahuje zvýhodněný balík prověřené technologie IBM včetně HW, který umožňuje plně využít možností moderní firemní komunikace a sdílení informací.
IntranetBOX - základní kámen intranetu

Jedná se o vhodné a koncepční řešení pomáhající zejména personalistům, manažerům, marketingu a IT.

Předkonfigurované řešení již obsahuje veškeré základní prvky intranetu a best practices z rozsáhlých projektů včetně předkonfigurovaných modulů jako telefonní seznam, kalendář událostí, novinky, diskuzní fóra, ankety, vyhledávání apod. Znamená to značnou úsporu, kratší dobu nasazení a větší úspěšnost oproti klasickým projektům.

IntranetBOX lze začít plně využívat ihned po zapojení do firemní sítě a postupně jej rozšiřovat do celopodnikového řešení šitého na míru.

Součástí zvýhodněného balíku je redakční a publikační systém Miranda2, výkonný server IBM, portálový a aplikační server IBM WebSphere s nástroji pro týmovou spolupráci.

Bonus ve formě licence dokument management systému IBM DB2 Content Manager a Tivoli Directory Server (LDAP, ...) umožňuje snadný růst do plnohodnotného enterprise content management řešení (ECM).

S uživatelsky přívětivým redakčním a publikačním systémem, řízeným workflow a centrálně spravovanými přístupovými právy dostávají uživatelé konečně možnost samostatně publikovat.

Běžný uživatel se znalostí MS Office (Word, Excel, Outlook, ..) může díky redakčnímu a publikačnímu systému CMS Miranda2 a technologiím IBM efektivně vytvářet profesionálně vyhlížející nestrukturovaný obsah intranetu přímo od svého stolu bez znalosti programování a HTML.

Vzhled předkonfigurovaného intranetu a extranetu je plně parametrizován (logo, rozmístění prvků) a díky odděleným CSS stylům a funkčním šablonám může být upraven dle potřeby a grafických pravidel.

Základem řešení IntranetBOXu je CMS Miranda2 s integrovanými produkty IBM na bázi otevřených standardů Java2EE a XML s možností dalšího rozšiřování a integrace s jinými systémy.

”IntranetBOX je koncepční opodvědí pro organizace, kterým již přestal vyhovovat jejich stávající intranet první generace nebo které zavedení intranetu teprve plánují.” – řekl Petr Ulrich, předseda představenstva Qbizm technologies, a.s.

Zvýhodněná cena celého balíku s licencí pro neomezené množství uživatelů publikačního systému včetně HW je 496.000,- Kč.  Více informaci na www.intranetbox.cz .


Qbizm technologies, a.s. (www.qbizm-technologies.cz) je dodavatelem informačních technologií v oblasti integrace a e-business strategií se zaměřením na řešení firemních intranetů a portálových řešení nové generace. Název "Qbizm" pochází ze slova kubizmus [kjúbizm] a značí důraz na koncepčnost, modularitu a "Q"valitu. Společnost vznikla oddělením od zakladatele české e-commerce INET, a.s. a představuje tak více jak 10 let zkušeností v oboru s klienty jako ABN Amro bank, CANON, Credit Suisse, Česká spořitelna, ČNB, ČSOB, CzechTourism, Hospodářská komora ČR, Národní knihovna ČR, RWE, RWE Transgas, Jihomoravská plynárenská, VZP a další.

Váš názor Další článek: Internet zdarma chce také Praha 13

Témata článku: Ankety, Tivoli, Inet, Intranet, RWE, Credit

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší