Internetový obchod 64bit.eu získal certifikát bezpečného nákupu

Internetový obchod 64bit.eu získal certifikát bezpečného nákupu

Internetový obchod 64bit.eu, zabývající se prodejem specializovaného hardwaru a softwaru, prošel jako jeden z mála obchodů Spotřebitelským auditem obchodních podmínek a získal certifikát bezpečného nákupu od české státní organizace Sdružení obrany spotřebitelů (SOS).

Získaný certifikát je dokladem skutečnosti, že internetový obchod 64bit.eu zajišťuje svým zákazníkům spravedlivé podmínky nákupu i reklamací a bezpečný proces samotné objednávky se zajištěním ochrany jejich osobních údajů.

Spotřebitelský audit obchodních podmínek (SOAP) spočívá zejména v konzultaci, opravě a doporučení konkrétních obchodních podmínek. Jestliže podnikatel na základě příslušné smlouvy splní požadavky příslušných právních předpisů, obdrží jedinečné logo a osvědčení o provedení spotřebitelského auditu.

„Z tohoto ocenění máme velkou radost,“ říká Filip Korbel ze společnosti Stickfish, která obchod provozuje a dodává: „64bit.eu usiluje o prodej co nejbezpečnějších výrobků a služeb, které splňují nejen zákonem stanovené normy. Zároveň klade velký důraz na férovou hru mezi kupujícím a prodejcem, ať už nakupuje spotřebitel nebo podnikatel.“

Témata článku: Soap, Samotný hardware, Audit, Velký nákup

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje