Internet Security Systems ohlásilo obchodní výsledky za 3. čtvrtletí. Tržby ISS vzrostly meziročně o 14 procent.

30. října 2005
Ke stažení: vypalování na maximum
PRAHA — 27. října 2005 — Společnost Internet Security Systems, Inc. (ISS) (NASDAQ: ISSX), přední poskytovatel proaktivních podnikových bezpečnostních řešení, dnes oznámila své obchodní výsledky za 3. čtvrtletí, které končilo 30. září. ISS rovněž informovala o svých obchodních vyhlídkách pro příští čtvrtletí a oznámila jmenování budoucího obchodního ředitele společnosti, Raghavana Rajaji, který má na základě nástupnického plánu nahradit ve funkci Riche Macchia.
Internet Security Systems ohlásilo obchodní výsledky za 3. čtvrtletí. Tržby ISS vzrostly meziročně o 14 procent.

Tržby společnosti Internet Security Systems za 3. čtvrtletí tohoto roku činily 82,45 miliónů USD, což představuje čtrnáctiprocentní nárůst oproti stejnému období v loňském roce. Tehdy tržby činily 72,733 miliónů USD.

„Třetí čtvrtletí představuje již sedmé čtvrtletí v řadě, kdy jsme zaznamenali dvojciferný růst tržeb, což demonstruje důslednost v naší schopnosti uskutečňovat náš jedinečný, preventivní přístup k zabezpečení," řekl Tom Noonan, prezident a CEO Internet Security Systems. „Za poslední čtvrtletí ISS zvýšila svůj podíl na trhu, což nám dává pevný základ k další expanzi s našimi komplexními, integrovanými bezpečnostními technologiemi a službami, jež jsme schopni našim zákazníkům nabídnout. I v několika příštích čtvrtletích budeme pokračovat v inovacích a přinášet na trh nové nabídky. ISS chce vyhovět požadavkům na zabezpečení širokému spektru organizací."

V obchodním výhledu ISS očekává tržby za poslední čtvrtletí v rozmezí od 88 do 92 miliónů USD, přičemž celoroční tržby se odhadují v rozmezí od 327 do 331 miliónů USD.

Internet Security Systems rovněž oznámila, že od listopadu přichází do společnosti Raghavan Rajaji na pozici senior vice president of finance & administration and chief financial officer (CFO). Příchod Rajaji splňuje následnický plán, vyhlášený v květnu tohoto roku, v rámci nějž se počítá s výměnou Rich Macchia, který v současnosti pracuje na uvedené pozici.  

„Jsme potěšeni, že máme CFO kalibru pana Rajaji,“ řekl Tom Noonan. „Je to ostřílený CFO s výjimečnými zkušenostmi z oblastí financí a administrace.”

Raghavan Rajaji přichází do ISS ze společnosti Manugistics Group, Inc. (NASDAQ: MANU), kde působil jako výkonný viceprezident a CFO od roku 1999. Manugistics poskytuje celosvětově softwarové produkty na správu poptávek a tržeb pro dodavatelské řetězce. Předchozí zkušenosti Raghavana Rajaji zahrnují více než 18leté působení ve společnosti Occidental Chemical Company, pěti miliardové (USD) filiálce Occidental Petroleum Corporation, kde pracoval jako senior vice president a CFO.
 
O společnosti Internet Security Systems, Inc.
Internet Security Systems je expert s důvěrou podnikového i vládního sektoru, který poskytuje produkty a služby na ochranu proti internetovým hrozbám. Jako zavedený světový lídr v oblasti bezpečnosti nabízí společnost ISS už od roku 1994 cenově dostupná řešení regulačních a obchodních rizik podnikání svým zákazníkům na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS jsou založené na proaktivní bezpečnostní inteligenci řízenou ISS X-Force výzkumným a vývojovým týmem – jednoznačnou světovou autoritou výzkumu zranitelnosti a hrozeb počítačových systémů. ISS má centrálu v americké Atlantě, kromě Ameriky však působí také v Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě.
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.iss.net.

Váš názor Další článek: Ke stažení: vypalování na maximum

Témata článku: Internet, Senior, Vice, Finance, Stejná zranitelnost, President, Americký řetězec, Atlanta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší