Internet rychlostí až 200Mbps z elektrické zásuvky

Internet rychlostí až 200Mbps z elektrické zásuvky

Produktová řada ZyXELu Powerline nabízí vynikající řešení pro vaši domácí síť při využití stávajících elektrických rozvodů. Díky pokročilé technologii HomePlug AV umožňuje PLA-400 přenášet data až rychlostí 200Mbps. Díky tomu bude moci sdílet síťové zdroje a využívat přístupu na internet pomocí bezpečného a vysokorychlostního datového spojení vedeného stávajícími elektrickými rozvody.    
 
Díky pokročilé vlastnosti QoS činí z PLA-400 ideální řešení pro domácí přenos HDTV a streamování VoIP. HomePlug AV byl vytvořen tak, aby splňoval náročné požadavky aplikací vyžadujících velkou šíři pásma a nízkou latenci. Dokáže tak zajistit simultánní přenos různých vysoce kvalitních datových, audio či video streamů.
 
Díky 128-bitovému šifrování (AES) poskytuje PLA-400 bezpečné připojení k internetu a eliminuje bezpečnostní hrozby při sdílení síťových zdrojů. Můžete si tak bez obav užívat rychlého surfování po internetu či sdílení dat, PLA-400 se postará o vše ostatní. 
 
PLA-400 je ideálním řešením pro uživatele, kteří potřebují vytvořit lokální počítačovou síť bez nutnosti budování nové kabeláže.  Jediné, co je zapotřebí, je zapojit PLA-400 do elektrické zásuvky a začít surfovat internetem nebo sdílet data kdekoli ve vašem domě nebo bytě.

Váš názor Další článek: Nedávné velké aktualizace Windows Vista jsou už na Windows Update

Témata článku: Video, Internet, Kabeláž, Ideální řešení, Síťová data, Elektrická síť, Powerline

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší