INTERNET OnLine přivítal 100 000. zákazníka služby QUICK

INTERNET OnLine, divize ČESKÉHO TELECOMU a.s., přivítal o tomto víkendu 100 000. zákazníka služby QUICK.cz - bezplatného přístupu do Internet
INTERNET OnLine přivítal 100 000. zákazníka služby QUICK
INTERNET OnLine, divize ČESKÉHO TELECOMU a.s., přivítal o tomto víkendu

100 000. zákazníka služby QUICK.cz - bezplatného přístupu do Internetu. Ve velmi krátkém časovém období tak tato nová služba dokázala nabídnout zajímavé řešení přístupu pro stále se rozrůstající internetovou veřejnost v České republice a potvrdila, že v širokém portfoliu současných služeb má své opodstatněné místo.

INTERNET OnLine začal nabízet bezplatný přístup do sítě Internet 1.října letošního roku přes jednotné celorepublikové číslo za telefonní poplatky, které jsou účtovány podle tarifu Internet 2000. Uvedení nové služby na internetový trh předcházelo výrazné navýšení zahraniční konektivity a další posílení zálohované páteřní sítě. Zvýšený počet přístupových bodů v optimálním rozložení po celé republice umožnil každému zájemci snadný a rychlý přístup do sítě odkudkoliv.

Také nový portál www.QUICK.cz, který INTERNET OnLine spolu se společností M.I.A. uvedl na internetový trh, potvrdil, že může úspěšně konkurovat již zavedeným serverům. Také jeho provoz byl spuštěn 1.října a za první měsíc a půl provozu jej navštívilo více než 200 tisíc unikátních uživatelů. Od jeho spuštění shlédla internetová veřejnost přes 5 milionů stran a potvrdila tak, že nápaditá reklama a stále aktuální obsah může i v tak specifickém prostředí přilákat další nové uživatele.

Od 1.listopadu nabídl www.QUICK.cz fulltextové vyhledávání v českém Internetu. Je to nejžádanější služba tohoto portálu možná také právě proto, že fulltextový vyhledávač respektuje zvláštnosti českého tvarosloví na českých webových stránkách. Mezi další hojně navštěvované stránky patří freemail, NEWS.QUICK.cz a internetový telefonní seznam, ve kterém lze vyhledávat telefonní čísla fyzických osob i firem. Zároveň probíhá stálé obohacování obsahu, z poslední doby připomínáme nové služby horoskopy.QUICK.cz, pohlednice.QUICK.cz a vtipy.QUICK.cz.

Zákaznická podpora je všem uživatelům bezplatného připojení a portálu poskytována na telefonním čísle 02/84084888 nepřetržitě 24 hodin denně.

Veškeré další informace o bezplatném připojení do internetu a o portálu naleznete na adrese www.QUICK.cz.

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2000. Jedná se o připojení přes analogový modem a přes euroISDN, profesionální připojení přes pevné linky a přes moderní bezdrátové technologie.

INTERNET OnLine nabízí celou řadu dalších doplňkových služeb jako je web hosting a server hosting, možnost připojení do internetu v zahraničí, registraci domén druhé a třetí úrovně atd. Spolu se svými službami nabízí i komplexní řešení komunikace pro firemní sítě atd.

Váš názor Další článek: Jaké se očekávají obvody South Bridge v roce 2001?

Témata článku: Internet, Telefonní číslo, Celá republika, Internetové připojení


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky