INTERNET OnLine představil službu provozování elektronických obchodů

12. října 2001
2,2GHz Pentium 4 až příští rok
INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU a.s., uspořádal tiskovou konferenci, na které představil novou rodinu produktů E-COMMERCE a upgradované služby Call centra s webovým rozhraním. Informoval o certifikaci ISO 9001 pro služby IOL FIXED, SERVER HOSTING a IP VPN.
INTERNET OnLine představil službu provozování elektronických obchodů

V rámci produktů E-COMMERCE představil službu provozování elektronických obchodů Store OnLine, která umožní firmám prodávat libovolné zboží zákazníkům prostřednictvím Internetu nebo zefektivnit odběratelsko–dodavatelské vztahy mezi firmami samotnými a tím ušetřit především náklady na logistiku. IOL dodává softwarovou platformu a provozuje službu, zákazník určuje design a druh obchodované komodity. Zajímavá je i nabídka propojení s nejpoužívanějšími účetními softwary v České republice – Money S3 společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. a Pohoda 2002 společnosti Stormware, s.r.o.

 

Pro menší firmy, které se zpravidla orientují na zvýšení obratu, je určen Store OnLine. Zástupce IOL, pan David Petrla, vyzdvihl zejména možnost přizpůsobení obchodu potřebám konkrétního prodejce a kvalitní manažerské informace. K dalším přednostem produktu patří nízké hardwarové nároky administračních aplikací, snadná obsluha zvládnutelná na úrovni běžných operátorů a efektivní správa obchodu. Další výhodou, kterou oceňovali zákazníci v testovací fázi produktu, je vynikající přístupnost z Internetu díky umístění serveru na páteřní síti IOL.

 

Pro větší zákazníky, jejichž hlavním cílem je zdokonalení firemních procesů, INTERNET OnLine připravuje službu eStore - realizaci plně přizpůsobených řešení pro elektronickou distribuci a komunikaci s dealery. Předností této služby bude zejména otevřenost a schopnost komunikace s interními i externími systémy ve formátu XML.

 

U obou produktů E-COMMERCE je možné objednat školení pracovníků firmy, kde se naučí nejen s obchodem pracovat, ale i efektivně využívat  logistické nástroje.

 

Významným přínosem je i zapojení nejběžnějších účetních systémů do rodiny služeb E-COMMERCE.

Manažer společnosti CÍGLER SOFTWARE pan Tomáš Bobek uvedl: „Jsme spokojení s tím, že od nynějška umíme přímo komunikovat také s řešením Store OnLine společnosti IOL. Uživatelé Money S3 získávají ideální startovní pozici pro rozjezd jejich internetových obchodů se všemi výhodami, jaké přináší jejich přímé propojení s ekonomickým systémem." Obchodní manažer společnosti Stormware, s.r.o., Radek Jonáš, který se zabývá produkcí účetního systému Pohoda 2002, zhodnotil stav spolupráce: „ E-commerce aktivity INTERNET OnLine pečlivě sledujeme již od počátku. Protože nás tato oblast velmi zajímá, je logickým vyústěním našeho zájmu propojení nové verze ekonomického systému POHODA 2002 právě s obchodním systémem Store OnLine.

 

INTERNET OnLine souběžně se zavedením nových produktů upgradovalo také služby Call centra s webovým rozhraním. Pan Jiří Kysela, ředitel Oddělení péče o zákazníka, prezentoval tyto novinky:

  • možnost předřazení hovoru ve frontě (Call centrum zákazníkův hovor po zavolání v případě zaneprázdnění operátorů zařadí předčasně do fronty a volá mu v zadaný čas. Výhodou je fakt, že zákazník nemusí čekat, ale přitom nikoho nepředbíhá.)
  • zákazník může komunikovat i prostřednictvím chatu – jde tedy o skutečnou internetovou komunikaci
  • možnost SSL komunikace – zabezpečená komunikace po internetu

 

Dalším důkazem IOL o zkvalitnění služeb zákazníkům bylo prezentování udělení certifikace ISO 9001/2000 na služby IOL Fixed, Server Hosting a IP VPN.

 

 

 

 

 

O  IOL

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení přes modem po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2001. Dále nabízí celou řadu profesionálních služeb pro malé, střední i velké firmy a další doplňkové služby spojené s Internetem. V říjnu 2001 ohlásil 400 000. zákazníka vytáčeného připojení do Internetu. V neposlední řadě je i tvůrcem obsahu na  adresách  www.quick.cz, www.gamezone.cz a www.majaky.cz. Více informací o společnosti INTERNET OnLine naleznete na adrese: http://www.iol.cz/onas.php

 

Váš názor Další článek: 2,2GHz Pentium 4 až příští rok

Témata článku: Internet, Online Chat, E-Commerce, Ekonomický software pohoda, Cígler software


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF