INTERNET OnLine má server wap.iol.cz

INTERNET OnLine jako první poskytovatel internetového připojení nabízí od dnešního dne všem uživatelům mobilních telefonů s podporou WAP (Wireless Aplication Protokol) své stránky také na adrese wap.iol.cz.
INTERNET OnLine má server  wap.iol.cz
INTERNET OnLine jako první poskytovatel internetového připojení nabízí od dnešního dne všem uživatelům mobilních telefonů s podporou WAP (Wireless Aplication Protokol) své stránky také na adrese wap.iol.cz. Chce se tak novými progresivními službami připojit k uspokojení vzrůstajícího zájmu uživatelů mobilních telefonů o internet.

Stránky wap.iol.cz nabízejí informace nejen o celé společnosti, internetových službách a technické podpoře, ale přinášejí i tiskové zprávy a další aktivity v prostředí internetu. Horkou novinkou pro všechny majitele mobilních telefonů s podporou technologie WAP je možnost vyhledávat telefonní číslo osoby v telefonním seznamu ČR při vyplnění jména, příjmení, ulice a města. V nejbližší době bude WAP verze telefonního seznamu doplněna o možnost vyhledávání telefonních čísel firem.

Nabídka wap.iol.cz touto službou nekončí. Dále nabízí možnost jednoduchého odeslání e-mailu prostřednictvím stránek s WAP technologií. Každému uživateli stačí vyplnit pouze nezbytné údaje o adresátovi – to je e-mailovou adresu a název i text dopisu. Celý e-mail může mít až 1000 znaků, čímž se výrazně odlišuje od možnosti komunikace přes SMS.

Průběžně budou tyto stránky doplňovány o další služby pro všechny, kteří užívají služby INTERNET OnLine. Současní zákazníci již mohou využívat čerstvé nabídky WEB PLUS s WAP rozšířením. Pomocí této nové služby mohou vytvářet pro všechny majitele mobilních telefonů s WAP vlastní stránky s užitím této moderní technologie.

Wap.iol.cz byl vytvořen pomocí této služby. Postupně bude na těchto stránkách budován katalog WAP stránek nejen pro všechny zákazníky služby WEB PLUS s WAP rozšířením.

Pro všechny, kteří zatím nevlastní mobilní telefon s podporou WAP, jsou připraveny stránky www.iol.cz/WAP, na kterých se mohou dozvědět více o WAP a prohlédnout si WAP stránky INTERNET OnLine.

Veškeré informace o službách INTERNET OnLine získáte také na www.iol.cza na telefonním čísle 0800 123456.

Váš názor Další článek: PlayStation2 jako zbraň hromadného ničení?

Témata článku: Internet, Telefonní číslo, Nezbytný údaj, Mobilní katalog, Mobilní vyhledávání, Jednoduché rozšíření, Mobilní číslo, Mobilní telefony, Web Mail


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 94

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 56Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky