INTERNET OnLine bezdrátově od 1590 Kč

10. července 2000
VBA: Programujte v Office
INTERNET OnLine nabízí bezdrátové připojení již od 1.590,- Kč.
INTERNET OnLine bezdrátově od 1590 Kč
Od 1.7. 2000 připravil poskytovatel internetového připojení INTERNET OnLine novou nabídku tarifních programů pro službu INTERNET OnLine WIRELESS (IOLW). Cílem je zpřístupnit tuto zajímavou službu většímu počtu zákazníků nejen snížením základní ceny, ale i novou možností kombinace předplatného a počítaného objemu přenesených dat.

Uživatel si může vybrat přístupovou službu za cenu již od 1.590,-Kč měsíčně ze čtyř nových tarifních programů.

Další novinkou v rámci volitelných služeb INTERNET OnLine je možnost objednávání cenově zvýhodněných paketů přeneseného objemu dat v daném měsíci a to ve dvou variantách: 250 MB nebo 1GB. Výhodou pro uživatele je především odpovídající volba cenově zvýhodněného objemu dat podle vlastní potřeby.

INTERNET OnLine také nabízí zajímavé podmínky pro dlouhodobý smluvní vztah. Věrnostní program umožňuje každému uživateli, který uzavře smlouvu o připojení ke službě IOLW na dobu neurčitou, s minimální dobou trvání smluvního vztahu 18 kalendářních měsíců, zřídit v rámci této nabídky bezdrátové připojení zdarma (běžná cena za zřízení služby se pohybuje od 14 990,-Kč do 29 990,-Kč v závislosti na typu zvoleného tarifního programu).

Veškeré další podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.iol.cz v části SLUŽBY BUSINESS nebo přes mobilní telefony s podporou WAP na stránkách wap.iol.cz . Dále můžete kontaktovat operátora našeho nového Call centra prostřednictvím webového rozhraní na našich internetových stránkách www.iol.cz kliknutím na tlačítko KONTAKTUJ MĚ! Můžete nás oslovit také prostřednictvím bezplatných linek 0800 123456 a 0800 840 140 nebo přímo na telefonním čísle Call centra INTERNET OnLine 02/840 840 00.

Váš názor Další článek: VBA: Programujte v Office

Témata článku: Internet, Mobilní objednávání, Podrobná data, Call, Zajímavá služba, Přenesené číslo, Objednávání, Bezplatná varianta, Mobilní telefony s tlačítky, Zvýhodněná cena, Odpovídající nabídka, Bezplatná možnost


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch