Interaktivní plány IDS JMK získaly ocenení Mapa roku 2006!

Olomouc - 09. 05. 2007. Dne 4. kvetna v 16 hodin se Literární sál v Prumyslovém paláci na pražském Výstavišti zaplnil do posledního místa lidmi, které spojovalo jediné - kartografie a devátý rocník odborné souteže Mapa roku 2006.
Interaktivní plány IDS JMK získaly ocenení Mapa roku 2006!

Spolecnost SmartGIS do souteže prihlásila vlastní produkt, který zakoupila spolecnost KORDIS JMK, spol. s r.o. Jde o bezešvé interaktivní plány linek verejné dopravy integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje vcetne vybraných mestských doprav (Brno, Blansko a Vyškov). V kategorii kartografické aplikace na internetu soutežilo celkem 6 produktu. Do užší nominace byly porotou vybrány tri nejlepší:

  • Mapy.cz (Seznam.cz)
  • Interaktivní plány integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (SmartGIS)
  • Intermap - mapa stredního merítka preshranicní oblasti Plzenského kraje, Horního Falcka a Dolního Bavorska (T-Mapy spol. s r.o.)

Odborná komise, která hodnotila kartografickou stránku produktu - srozumitelnost a prehlednost obsahu, aktuálnost, zpracování tematiky, atd. - vyhlásila víteze: V kategorii Kartografické aplikace na internetu byl vybrán jako nejlepší titul „Interaktivní plány integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (SmartGIS)“. Gratulujeme také našemu zákazníkovi, protože jeho pripomínky prispely k výslednému vzhledu map a získanému titulu Mapa roku.

Témata článku: Odborný titul, Vyškov

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí