Interactive Video Security Solution

29. dubna 2002
Zcela nový kancelářský balík
VanguardMS přichází se speciální ucelenou produktovou nabídkou umožňující zlepšit ochranu soukromých i veřejných prostředků založených na IP technologiích
Interactive Video Security Solution

Praha, 24. dubna 2002 – Vanguard Managed Solutions, přední poskytovatel řešení pro správu rozsáhlých zákaznických sítí, přichází na český trh s mimořádnou nabídkou bezpečnostních řešení za cenově příznivých podmínek. Balíček Interactive Video Security Solution, který obsahuje řešení pro přenos videa přes protokol IP – RemoteVU Guardian – a síťové přístupové zařízení – Vanguard 320 – si nyní můžete pořídit za cenu výrazně nižší než při samostatném nákupu jednotlivých produktů. Tato jedinečná nabídka platí do konce září 2002.

 

Bezpečnostní řešení Interactive Video Security Solution je založeno na produktu RemoteVU Guardian, který umožňuje dálkový přenos video signálu v prostředí IP protokolů a maximálně splňuje požadavky na bezpečnost jak veřejného, tak i soukromého sektoru. Vanguard 320 obsahuje FXS kartu a má dva hlasové porty pro přenos hlasu přes protokol IP mezi operátorem a koncovými uživateli. První port je určen pro zajištění přímé hlasové konektivity pro analogový telefon a druhý pro aktivní analogový reproduktor.

 

„Nabízíme zákazníkům nový druh komunikačního řešení pro zajištění lepší kvality pro ochranu veřejného i soukromého majetku. Dnešní řešení jsou pouze pasivní, neumožňují rychle a včas reagovat na bezpečnostní požadavky ve vzdálených lokalitách,“ řekl Martin Novotný, obchodní a marketingový ředitel pro region střední a východní Evropy, VanguardMS.

 

Pokud se zákazník potřebuje spojit s bezpečnostní centrálou, stačí pouze zvednout sluchátko a požádat
o pomoc. Pracovník centrály pak může se zákazníkem hovořit při použití technologie protokolu IP nebo Frame Relay a zároveň sledovat obrazový přenos ze vzdáleného bodu na svém počítači. Technologie využití analogových reproduktorů umožňuje zasílání výstražných zpráv na vzdálená místa prostřednictvím sítí založených na protokolu IP nebo Frame Relay.

 

„Vysvětleme si princip řešení Interactive Video Security Solution na příkladu metra,“ říká M. Novotný. „Pokud na trase nebo ve stanici nastane problém, mohou zaměstnanci metra řešit vzniklou nestandardní situaci přímo z centrálního pracoviště. Díky naší nabídce jsou totiž schopni koncentrovat přenos hlasu, obrazu a dat do jednoho místa,“ vysvětluje M. Novotný.

 

RemoteVU Guardian

RemoteVU Guardian je řešení umožňující dálkový přenos video signálu v prostředí IP protokolů. Nabízí řadu jedinečných charakteristik včetně současného vysílání video signálu prostřednictvím IP, dálkového přístupu v reálném čase a eliminace omezení vzdáleností, které je typické pro systémy CCTV (closed circuit television). Toto řešení je určeno organizacím, které chtějí zlepšit své stávající analogové bezpečnostní systémy integrací digitálního videa, hlasu prostřednictvím IP a dat, zatímco je síť, na které jsou provozovány, neustále pod plnou kontrolou. RemoteVU Guardian umožňuje uživatelům bezpečný přístup, sledování a ukládání digitálního videa, ať už v reálném čase nebo uloženého na jedné či více lokacích, a to za použití standardního internetového prohlížeče nebo síťového spojení.

 

Vanguard 320

Vanguard 320 je kompaktní,flexibilní síťové přístupové zařízení zajišťující připojení lokálních ethernetových sítí a terminálů, osobních počítačů, pracovních stanic a řadičů ke službám veřejných i privátních sítí pomocí technologií ISDN, Frame Relay a X.25. Tento produkt je ideální jak pro propojování intranetů podnikových poboček vyžadujících flexibilní řešení, tak i pro propojování malých a domácích kanceláří. Díky více slotům pro různé karty je Vanguard 320 zařízení, které zajistí návratnost investic do vybavení a umožní volbu nejefektivnějších síťových služeb, které odpovídají požadavkům zákazníků.

 

O společnosti Vanguard Managed Solutions

Vanguard Managed Solutions (www.vanguardms.com) je předním poskytovatelem řešení pro správu zákaznických sítí. Společnost staví na své vedoucí pozici a odbornosti v oblasti hlasových, obrazových a datových služeb, které poskytuje pomocí široké škály víceúčelových technologií. VanguardMS pomáhá organizacím získávat maximální hodnotu z informační infrastruktury cestou plně individualizovaných, oborově specializovaných komplexních řešení, která uspokojují síťové potřeby podniků. Časopis Communications Outsourcing udělil v listopadu 2001 společnosti VanguardMS ocenění „Služba roku“.

 

VanguardMS nabízí ucelenou řadu služeb pokrývající celou dobu životnosti sítí zákazníkům na celém světě. Tento sortiment služeb společně se špičkovou  řadou zařízení Vanguard pro víceúčelový přístup je základem pro kompletní, individualizovaná a škálovatelná řešení, která zvyšují produktivitu a snižují náklady.

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Martin Novotný                                               Daniela Beranová

VanguardMS                                                   Herald Communications

martinnovotny@vanguardms.com                     beranova@herald-pr.cz            

Tel: 02/2185 2229                                             Tel: 02/2423 2650

Fax: 02/2185 2185                                            Fax: 02/2423 2653

 

Váš názor Další článek: Zcela nový kancelářský balík

Témata článku: Video, Guardian, Relay, Síťová IP, CCTV, Síťový protokol, Vanguard


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 30

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 138

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky