Intentia uvádí nové ERP řešení OneBox pro malé a střední podniky

12. prosince 2005
Kód, který zahltí Firefox a Mozillu
Integrovaný výrobní, distribuční a finanční systém ERP je nyní dostupný v cenově výhodném balení pro menší společnosti.
Intentia uvádí nové ERP řešení OneBox pro malé a střední podniky

Stockholm, Švédsko - 12. prosince 2005 – Společnost Intentia, globální dodavatel podnikových řešení v oblasti výroby, distribuce a údržby, dnes oznámila, že zpřístupnila technologii Intentia OneBox, která umožní provoz známého ERP systému Intentie na bázi Java na serveru IBM i5. Tato nabídka je zaměřena na uspokojení potřeb a rozpočtových možností menších zákazníků s počtem maximálně 50 uživatelů.

V porovnání s druhořadými ERP řešeními na bázi Windows nabízí Intentia OneBox klientům výrazné zjednodušení správy systému a údržby aplikací, lepší zabezpečení a snížení počtu serverů nutných k provozování komplexních řešení.

„OneBox 1.0 přichází v rámci pokračující strategie společnosti Intentia maximálně snižovat náklady na vlastnictví na trhu podnikových aplikací a je přímým důsledkem přechodu naší společnosti na technologii Java,“ řekl Lars Wettergren, produktový ředitel technologie a platforem společnosti Intentia. „OneBox pomůže malým firmám snížit celkové náklady na jejich IT infrastrukturu a umožní jim využít výhody naší otevřené architektury a zároveň ochránit jejich investice do budoucnosti. Vzhledem k situaci v oblasti platforem a standardů je technologie Java jedinou spolehlivou platformou zabezpečenou před virovým napadením, ve které je možno provozovat klíčové podnikové aplikace.Ty zkracují prostoje, jež mohou malou společnost paralyzovat. Nyní mohou menší společnosti profitovat z této úrovně ochrany v kombinaci s možnostmi ERP, které využívají i některé z nejnáročnějších společností ve světě,“ dodal L. Wettergen.

OneBox je odvozen od stávajících aplikací pro střední a větší zákazníky společnosti Intentia. Vzhledem k pozitivnímu přijetí tohoto produktu zpřístupnila Intentia toto řešení i pro menší zákazníky.

„Dlouhodobé partnerství mezi iSeries a společností Intentia přináší klientům užitek v podobě nižších nákladů na vlastnictví a pomáhá jim dosáhnout rychlejší návratnosti jejich investic do IT,“ říká Joyce Bordash, ředitel iSeries Ecosystem Development z IBM. „Řešení OneBox je nástrojem, který umožňuje malým a středním firmám využít integrované prostředí pro práci s několika operačními systémy vyvinuté společností iSeries. Tím jim pomáhá zjednodušit jejich IT prostředí. Produkt společnosti Intentia v kombinaci se systémem iSeries je ukázkovým příkladem jednoduchého a cenově výhodného řešení.“

Vzhledem k tomu, že Intentia je součástí partnerství IBM ServerProven® a Total StorageProven, nabízí řešení Intentia zákazníkům také slevy na servery IBM iSeries, které ještě zvyšují cenovou výhodnost řešení OneBox pro malé a střední organizace.

V současnosti má Intentia asi 50 zkušebních zákazníků, kteří využívají výhod OneBox 1.0. Tato verze obsahuje aplikace Intentia, jako např. Movex 12.4 Java, Movex Workplace, Movex Companion a Movex Information Engine. Do produktu OneBox verze 2.0 Intentia plánuje zahrnout nové funkce a osvědčená řešení.
OneBox lze nyní získat od společností Intentia a IBM a také prostřednictvím obchodních partnerů IBM.

O společnosti Intentia
Intentia je jediným celosvětovým dodavatelem řešení v oblasti řízení podnikových procesů zaměřeným zcela na poskytování softwarových aplikací a konzultačních služeb firmám, jejichž činnost zahrnuje zejména výrobu, distribuci a údržbu.

- 100 % našich zdrojů je věnováno tomuto trhu
- 100 % našeho softwaru je navrženo pro tento trh
- 100 % našich zkušeností pochází ze služby tomuto trhu.

Našimi typickými zákazníky jsou středně velké až velké firmy. Jako od důležitého poskytovatele služeb od nás vyžadují spolehlivost, zkušenosti a jistotu stejně jako flexibilitu a odborné znalosti svých podniků a výrobních procesů. Více než 40 společností v České republice a na Slovensku využívá náš produkt Movex.

Řešení firmy Intentia vznikají od počátku s vědomím konkrétních potřeb zákazníků a nutnosti snadného růstu a změn zároveň s jejich podniky. Naše poradenství zjednodušuje komplexní procesy, předjímá požadavky zákazníků a poskytuje jim cenná krátkodobá i dlouhodobá řešení. Intentia je inteligentní volba.

Intentia byla založena v roce 1984 a poskytuje své služby přes 3000 zákazníkům ve 40 zemích. Naše obchodní řešení dnes zahrnují oblasti řízení podniků, řízení dodavatelsko-odběratelských vztahů, řízení zákaznických vztahů, řízení dodavatelských sítí, řízení organizační výkonnosti a organizaci pracovišť.

Intentia je veřejně obchodovatelnou společností; s jejími akciemi se obchoduje na stockholmské burze (Stockholm Stock Exchange, XSSE) pod značkou INT B. Navštivte naše webové stránky: www.intentia.com.

Váš názor | Kód, který zahltí Firefox a Mozillu

Témata článku: Windows, Lars, Zjednodušený příklad, Stock, Stockholm, Spolehlivá volba, Malý podnik

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší