Intelek spustil nový web výrobce síťových zařízení Tenda

Intelek spustil nový web výrobce síťových zařízení Tenda

INTELEK, distributor síťových prvků s přidanou hodnotou, oznamuje spuštění webu výrobce síťových komponent Tenda určených pro domácnosti a menší firmy. Uživatelé tak na adrese www.tenda.cz najdou všechny důležité informace, jako jsou informace o produktech, ovladače, novinky či přehled autorizovaných prodejců v ČR.

„Spuštění webu www.tenda.cz bylo logickým krokem. Značka posiluje své postavení na českém trhu a zájem o ni významně roste,“ uvedl ke spuštění webu Marek Šalanda, Marketing Manager společnosti INTELEK. „Uživatelům našich produktů chceme proto poskytnou maximální informační i technickou podporu a usnadnit jim výběr správného zařízení i jeho používání. K tomu jistě přispějí i instalační CD s průvodcem v českém jazyce, která produkty Tenda obsahují,“ dodal Marek Šalanda.

Kvalitu produktů Tenda už ocenilo i několik odborných redakcí, které je měly možnost otestovat. Tenda v testech obsazuje přední příčky a získala již několik redakčních ocenění. Redakce přitom nejvíce vyzdvihují rychlost, bezpečnost, stabilitu a cenu.

A jaký je příběh značky Tenda?

Každý den připravuje tým 250 inženýrů a designérů další zařízení Tenda, která vám pomůže připojit se do sítě či do internetu. Dalších 500 našich kolegů se pak podílí na samotné výrobě. Klademe přitom důraz na filozofii, se kterou značka TENDA v roce 1999 vznikla:

T (Technology) značí technologii, která vám má pomoci získat spolehlivé připojení k síti či k internetu.

E (Easy) znamená jednoduchost, se kterou se při instalaci a používání produktů značky Tenda budete setkávat. Znamená to také náš důraz na dostupnou cenu – chceme, abyste mohli jednoduše získat produkty, které potřebujete. Bez zbytečných cenových kompromisů.

N (Networking) značící síť je středem názvu a je také středem smyslu našich produktů – všechny jsou spojeny se sítěmi a s připojením k internetu. Nenecháme vás sedět doma, ale otevřeme vám dveře do sítě vašich přátel a známých.

D (Design) je vzhled, který si střežíme. Nechceme ho jen tak odbýt, protože víme, že Tendu budete používat na místech, kde design oceníte.

A (Acceleration) představuje zrychlení, kterého s pomocí Tendy dosáhnete. Odhoďte stará zařízení a zrychlete s námi. Je škoda omezovat se rychlostí v době, kdy bezdrátová síť dosahuje stejných rychlostí jako síť pevná, kterou jste dosud používali. Můžete tak zapojit všechny své počítače do jedné bezdrátové sítě - o rychlost přenesených dat se už postará vaše Tenda.

Tenda, to je především design, rychlost a jednoduché nastavení.

Témata článku: Marko, Web Design, Bezdrátový spoj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí