INTELEK nejlepším distributorem s přidanou hodnotou roku 2009

INTELEK nejlepším distributorem s přidanou hodnotou roku 2009

INTELEK, distributor síťových prvků s přidanou hodnotou, oznamuje, že zvítězil ve 3. ročníku ankety IT VAD roku 2009 (Value Added Distributor v oblasti IT). Je tedy nejoblíbenějším a zákazníky nejoceňovanějším distributorem s připadnou hodnotou v České republice.

Anketa IT distributor roku je první nezávislá anketa svého druhu na českém a slovenském trhu. Pořádá ji magazín ChannelWorld (vydavatelství IDG) za podpory Hospodářských novin. V anketě letos hlasovalo 508 zástupců z celkem 475 firem podnikajících v oblasti IT.

Ocenění získal Intelek díky hlasům prodejců a dodavatelů řešení v oblasti IT, kteří tak vyjádřili spokojenost se službami a podporou, kterou jim INTELEK poskytuje. Hlasovat přitom mohli v období od 10. října 2009 do 31. ledna 2010. „Všichni jsme v Inteleku v roce 2009 udělali velký kus práce. Úspěšně jsme pronikli společně s našimi partnery na dva zcela nové trhy - se značkou Tenda do segmentu bezdrátových sítí pro domácnosti a se značkou Signamax na trh průmyslových síťových prvků. Současně jsme významně posílili technickou podporu, kterou naši zákazníci oceňují nejvíce,“ přibližuje úspěchy roku 2009 Ivo Kraváček, ředitel společnosti Intelek, a dodává:

„V roce 2010 budeme pokračovat v rozšiřování trhů, které umíme obsloužit. Zaměříme se na trh bezdrátových sítí pro podniky, hotely, školy a nemocnice, kde již máme první významné reference díky unikátnímu řešení WiFi 4. generace od Extricomu. Právě zde naši partneři nejvíce ocení našich služeb s přidanou hodnotou při instalaci, zprovoznění a následné technické podpoře těchto náročných sítí.“

INTELEK tak v roce 2009 navázal na své úspěchy v roce 2008, kdy podle nezávislého hodnocení agentury BSRIA (www.bsria.co.uk) dosáhl na trhu strukturované kabeláže 27% podílu a stal se tak největším hráčem v této oblasti na českém trhu. Nejvýraznější značkou je přitom Solarix, jejiž podíl na prodejích strukturované kabeláže Inteleku dosáhl 60 %.

INTELEK je také dodavatelem WiMAX technologie Českým Radiokomunikacím, které ji v roce 2009 nasadily na území celé České republiky. INTELEK přitom celému řešení poskytuje servisní a technickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Další článek: Deset nejnebezpečnějších olympioniků na internetu

Témata článku: Kabeláž, Český trh, Náročný hráč, Celá republika, Významný hráč

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší