INTEL PŘEDSTAVUJE SOFTWAROVÉ PROGRAMY PRO APPLE VÝVOJÁŘE NA PODPORU VÝVOJE APLIKACÍ PRO VÍCE JADER A VLÁKEN

12. ledna 2006
Bývalý ministr Mlynář obviněn
SANTA CLARA, USA, 11. ledna 2006 – Společnost Intel představila nové nástroje a zdroje, které jsou softwarovým vývojářům dostupné prostřednictvím programu Intel® Software Network. Nové nástroje a zdroje pomohou vývojářům aplikací pro systém Apple k optimálnímu využití technologií procesoru Intel® Core™ Duo a maximalizaci výkonu aplikací na nové Mac platformě s procesory Intel.
INTEL PŘEDSTAVUJE SOFTWAROVÉ PROGRAMY PRO APPLE VÝVOJÁŘE NA PODPORU VÝVOJE APLIKACÍ PRO VÍCE JADER A VLÁKEN

V tuto chvíli jsou dostupné speciální beta verze kompilátorů Intel® Fortran Compiler a Intel® C++ Compiler a knihovny Intel® Math Kernel Library a Intel® Integrated Performance Primitives. Společnost Intel bude nabízet i další zdroje usnadňující optimalizaci softwaru pro dvě jádra a přechod z předešlého systému. Další informace o těchto programech jsou dostupné na www.intel.com/software/apple.

„Společnost Intel nabízí Apple vývojářům bezplatné zkušební verze svých produktů v rámci speciálního testovacího programu. Těšíme se na jejich názory ještě před uvedením finálních verzí za několik měsíců,“ uvádí William Savage, general manager Software Products Division společnosti Intel. „Naše vysoce optimalizované kompilátory a knihovny jsou pro vývoj aplikací velkým přínosem a umožňují plné využití možností, které vícejádrové a vícevláknové prostředí přináší.“

 

Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a život lidí. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pressroom nebo www.intel.com/cz/pressroom.

Intel a Intel Core jsou ochranné známky nebo registrované značky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech a dalších zemích.

* Další názvy a značky mohou být prohlášeny za vlastnictví jiných subjektů.

Témata článku: Apple, Savage, Division, Speciální verze

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje