Integral Memory: nová značka v portfoliu Tech Data Distribution

Integral Memory: nová značka v portfoliu Tech Data Distribution

Společnost Tech Data Distribution se stala oficiálním distributorem produktů britského výrobce paměťových karet, USB flash disků, RAM modulů a SSD disků – společnosti Integral Memory. Kontrakt se týká jak českého, tak slovenského trhu. Tech Data díky němu výrazně rozšířila svoje portfolio komponentů.

Společnost Integral Memory působí na trhu už od roku 1989 a její široká nabídka zahrnuje špičkové DRAM moduly pro různé aplikace od notebooků až po servery, paměťové karty různých kapacit i běžné USB klíče, včetně certifikované zabezpečené verze Crypto USB (256bit AES šifrování).

Navíc divize společnosti s názvem Integral Storage nabízí celou škálu SSD disků. Jedná se o SSD 1,8“, 2,5“ PSIE SSD, SSD disky s MiniPCI rozhraním, takzvané AFM a také DOM (Disk on Module). Všechny tyto produkty jsou již nyní k dispozici v distribuční síti společnosti Tech Data Distribution.

Společnost Integral Memory patří ve svém oboru k předním hráčům, a proto si velmi vážíme jejího rozhodnutí spolupracovat s Tech Data. Díky tomuto partnerství můžeme naším zákazníkům nabídnout skutečně pestrou paletu špičkových produktů,“ komentoval uzavření kontraktu Aleš Šafář, produktový manažer pro značku Integral Memory ve společnosti Tech Data Distribution.

Další článek: Podivuhodné hrátky s Wikipedií: všechno končí u filozofie

Témata článku: Paměťový produkt, Oficiální název, Celá škála, Paměťový modul, Běžný set, Memory, Tech

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší