Integral Memory: nová značka v portfoliu Tech Data Distribution

Integral Memory: nová značka v portfoliu Tech Data Distribution

Společnost Tech Data Distribution se stala oficiálním distributorem produktů britského výrobce paměťových karet, USB flash disků, RAM modulů a SSD disků – společnosti Integral Memory. Kontrakt se týká jak českého, tak slovenského trhu. Tech Data díky němu výrazně rozšířila svoje portfolio komponentů.

Společnost Integral Memory působí na trhu už od roku 1989 a její široká nabídka zahrnuje špičkové DRAM moduly pro různé aplikace od notebooků až po servery, paměťové karty různých kapacit i běžné USB klíče, včetně certifikované zabezpečené verze Crypto USB (256bit AES šifrování).

Navíc divize společnosti s názvem Integral Storage nabízí celou škálu SSD disků. Jedná se o SSD 1,8“, 2,5“ PSIE SSD, SSD disky s MiniPCI rozhraním, takzvané AFM a také DOM (Disk on Module). Všechny tyto produkty jsou již nyní k dispozici v distribuční síti společnosti Tech Data Distribution.

Společnost Integral Memory patří ve svém oboru k předním hráčům, a proto si velmi vážíme jejího rozhodnutí spolupracovat s Tech Data. Díky tomuto partnerství můžeme naším zákazníkům nabídnout skutečně pestrou paletu špičkových produktů,“ komentoval uzavření kontraktu Aleš Šafář, produktový manažer pro značku Integral Memory ve společnosti Tech Data Distribution.

Témata článku: Memory, Tech, Paměťový modul, Paměťový produkt, Běžný set, Oficiální název, Celá škála

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?