Integrace společnosti BGS Distribution Czech do LEVI International

Brno, 15. května 2006 --- Společnost LEVI International, člen skupiny BGS LEVI, oznamuje začlenění společnosti BGS Distribution Czech do své struktury.
Integrace společnosti BGS Distribution Czech do LEVI International

Do konce května 2006 bude postupně docházet k integraci společnosti BGS Distribution Czech do společnosti LEVI International. Od 1. 6. 2006 LEVI International převezme všechny aktivity, závazky i pohledávky BGS Distribution Czech a bude zodpovědná za distribuci a reklamace produktů. K tomuto kroku vede především snaha o zlepšení dostupnosti a komplexnosti sortimentu pro zákazníky a sjednocení obchodní politiky firem skupiny BGS LEVI na českém trhu.

 

V této souvislosti dojde rovněž od 1. 6. 2006 k několika změnám týkajících se objednávání zboží a fakturace. Všechny potřebné informace a kontakty k této problematice naleznete na této stránce.

  

 

O skupině BGS LEVI

BGS LEVI je skupina firem zabývajících se distribucí produktů informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Působí na B2B trhu v České a Slovenské republice a distribuuje více než 250 značek ICT produktů, v její nabídce je možné nalézt více než dvacet tisíc položek. BGS LEVI je výrobcem osobních počítačů značek LYNX, BRAVE a DigiPro. Zákazníky skupiny jsou výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři. V roce 2005 měla skupina 345 zaměstnanců a její obrat přesáhl devět miliard Kč. BGS LEVI plánuje další expanzi na nové trhy v Evropě, zejména formou vybraných akvizic a partnerských vztahů.

  

Kontaktní osoba:

LEVI International a. s.                      

Ing. Leoš Kalandra

e-mail: leos.kalandra@levi.cz, www.levi.cz

Váš názor Další článek: Firefox pokračuje v pomalém získávání podílu na trhu

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší