Integrace společnosti BGS Distribution Czech do LEVI International

Brno, 15. května 2006 --- Společnost LEVI International, člen skupiny BGS LEVI, oznamuje začlenění společnosti BGS Distribution Czech do své struktury.
Integrace společnosti BGS Distribution Czech do LEVI International

Do konce května 2006 bude postupně docházet k integraci společnosti BGS Distribution Czech do společnosti LEVI International. Od 1. 6. 2006 LEVI International převezme všechny aktivity, závazky i pohledávky BGS Distribution Czech a bude zodpovědná za distribuci a reklamace produktů. K tomuto kroku vede především snaha o zlepšení dostupnosti a komplexnosti sortimentu pro zákazníky a sjednocení obchodní politiky firem skupiny BGS LEVI na českém trhu.

 

V této souvislosti dojde rovněž od 1. 6. 2006 k několika změnám týkajících se objednávání zboží a fakturace. Všechny potřebné informace a kontakty k této problematice naleznete na této stránce.

  

 

O skupině BGS LEVI

BGS LEVI je skupina firem zabývajících se distribucí produktů informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Působí na B2B trhu v České a Slovenské republice a distribuuje více než 250 značek ICT produktů, v její nabídce je možné nalézt více než dvacet tisíc položek. BGS LEVI je výrobcem osobních počítačů značek LYNX, BRAVE a DigiPro. Zákazníky skupiny jsou výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři. V roce 2005 měla skupina 345 zaměstnanců a její obrat přesáhl devět miliard Kč. BGS LEVI plánuje další expanzi na nové trhy v Evropě, zejména formou vybraných akvizic a partnerských vztahů.

  

Kontaktní osoba:

LEVI International a. s.                      

Ing. Leoš Kalandra

e-mail: leos.kalandra@levi.cz, www.levi.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?