Insignia 785 PRO s atomovým základem

 Insignia 785 PRO s atomovým základem

GOCLEVER pokračuje v rozvoji své řady tabletů s Androidem o velikosti 7,85" – tentokrát tato společnost hrdě uvádí svůj tablet Insignia 785 PRO s procesorem Intel Atom Z2580 2 GHz, který zajišťuje ještě vyšší výkon a delší pracovní čas.

Nové procesory Intel® Atom™ jsou navrženy pro mobilní aplikace, kde jsou hlavními prioritami výkon a malý rozměr. Tento procesor bez námahy zvládá dokonce i nejnáročnější hry, grafické efekty a také video v rozlišené HD. Garantuje také nadprůměrnou stabilitu pro aplikace, které jsou vyhledávány uživateli z podnikatelské sféry. Díky technologii Hyper-Threating může nový dvoujádrový procesor Intel® Atom™ poskytovat výkon podobný procesorům čtyřjádrovým.

Klepněte pro větší obrázek

„V posledních měsících získávají tablety se systémem Android nesmírnou oblibu – s jistotou můžeme říci, že tabletová revoluce je v plném proudu. My jsme na jejím čele od samého začátku a máme jistotu, že naše produkty se odlišují od konkurence svými inovativními řešeními a že určujeme nové trendy v segmentu tabletů,” říká Roman Panek, Vice President společnosti GOCLEVER.

„Pečlivě monitorujeme potřeby uživatelů. Chceme dodávat produkty, které opravdu uživatelé chtějí – a zaznamenali jsme mnoho požadavků na produkty v konfiguraci s procesory řady Atom. Proto jsme učinili rozhodnutí používat nejnovější, vysoce výkonné a energii šetřící procesory Intel,” doplňuje Roman Panek.

Tento tablet však nemá jen silné “srdce”. Další důležitou vlastností modelu Insiginia 785 PRO je jeho jedinečný displej 7,85" s poměrem stran 4:3 a s rozlišením 1024 x 768. Displej je postaven na technologii IPS, která garantuje skvělou, ostrou kvalitu obrazu s živými barvami a široký pozorovací úhel. Pro přenos dat na displej je tento tablet vybavený grafickým procesorem PowerVR SGX544 a pamětí 1 GB DDR2 RAM. Vnitřní paměť je 16 GB. Navíc mohou uživatelé rozšířit ukládací kapacitu pomocí externích karet microSD. Tato konfigurace usnadňuje zpracovávání digitálního obsahu při prohlížení webových stránek a zajišťuje, že jakákoli hra nebo náročná aplikace pojedou plynule. Tablet je dále vybaven modulem GPS a dodáván s mapami Polska, Slovenska a České republiky, což z něj dělá plně funkční navigaci. Zařízení pracuje na operačním systému Android 4.2.2 (Jelly Bean) a podporuje standardy bezdrátového displeje, což umožňuje bezdrátový přenos obrazu na velkou televizní obrazovku. Jednoduše připojte adapter  GOCLEVER AERODISPLAY k televizi a pohodlně si prohlížejte své fotografie a přehrávejte videa na velké televizní obrazovce ve svém pokoji. Tablet je vybaven také dvěma objektivy. Jeden na přední straně 2Mpix a druhý 5Mpix s autofokusem na zadní straně.

Insignia 785 PRO je štíhlé a lehké zařízení. Výška je 7,2 mm a váží pouhých 310 g. Moderní, stříbrně modrý hliníkový rám vytváří dojem stylovosti a zároveň dělá přístroj odolnějším, pevnějším a robustnějším. Naši vývojáři osadili tablet 4600mAh baterií, což je dost na 5 hodin intenzivního používání.

Nejnovější tablet od společnosti GOCLEVER je již nyní na trhu a doporučená koncová cena je 4 999 Kč. Jako u ostatních tabletů GOCLEVER je na přístroj poskytována 2letá záruka.

Vzhledem k nejasnostem, které se týkají správné psané podoby značky GOCLEVER v online i offline médiích, bychom vás rádi informovali, že výrobce upřednostňuje podobu GOCLEVER (případně Goclever), která odpovídá i ochranné známce.

Témata článku: Jelly Bean, Insignia, GPS aplikace pro Android, Bean, Televizní obrazovka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje