Insead si vybral Ness Technologies pro outsourcing IT služeb

Insead si vybral Ness Technologies pro outsourcing IT služeb

Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií,a INSEAD, přední světový výzkumný a vzdělávací institut v oblasti ekonomie, společně oznámili výsledek výběrového řízení na několikaletou globální dodávku IT služeb. Společnost Ness Technologies bude institutu poskytovat služby, které by měly INSEAD pomoci optimalizovat provozní náklady a zlepšit úroveň IT služeb, s cílem lépe využívat potenciálu IT technologií, do nichž institut investoval. Součástí kontraktu bude i podpora při standardizaci technologických platforem v pobočkách v Abu Dhabi, Fontainebleau, New Yorku, Singapuru a Tel Avivu.

Spektrum poskytovaných služeb zahrnuje i provoz operačního střediska a sítí, vývoj aplikací i technickou podporu u zákazníka. Kontrakt bude řízen ze Singapuru, přičemž v každé z výše uvedených lokalit bude navíc působit tým odborníků Ness.

„Partnerství s Ness pomůže optimalizovat naši nákladovou strukturu v oblasti IT a zároveň to pro nás znamená i přístup k cennému externímu know-how. Tento náš společný vztah nám v INSEAD otevírá dveře k novým technologiím a řešením,“ řekl Karl Reisinger, ředitel pro oblast ICT, INSEAD. „Globální záběr, mnohokrát ověřené schopnosti v celé řadě oblastí a pružnost, která umožňuje rychlou reakci na neustále se měnící externí podmínky – to jsou vlastnosti, pro které jsme si Ness vybrali. S jeho podporou chceme realizovat naše krátkodobé a dlouhodobé cíle, zejména aby se INSEAD stal ekonomickou školou pro celý svět.“

„Velmi si považujeme toho, že se INSEAD stal naším klientem. Pro skutečně globální ekonomickou školu jsou IT, telefonie, audio/vizuální a operační středisko zásadně důležité. Těšíme se na spolupráci v tolika oblastech s týmy IT odborníků INSEAD,“ řekl Madhujeet Chimni, ředitel Ness Technologies pro asijsko-pacifickou oblast.

Témata článku: Abu Dhabi, Tel Aviv, Důležité partnerství

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí