Inprise/Borland nabízí rychlou tvorbu systémů pro e-commerce

Produkt e-Commerce Framework Solution nabízí integrovaný software s konzultačními službami pro podniky malé a střední velikosti na celém světě
Inprise/Borland nabízí rychlou tvorbu systémů pro e-commerce
SAN DIEGO, Kalifornie, USA - 12.7.2000 - Společnost Inprise/Borland oznámila během v pořadí jedenácté vývojářské konference svůj nový produkt "e-Commerce Framework Solution" (jádro řešení elektronického obchodu). Jedná se o integrovaný balík software a konzultačních služeb, který umožní podnikům malé a střední velikosti na celém světě rychle a účelně vybudovat otevřená a škálovatelná, stabilní a spolehlivá řešení pro elektronické obchodování s použitím prověřené architektury produktů firmy Inprise/Borland.

Jádro je napsáno výhradně v jazyce Java a je navrženo pro vícevrstvou topologii. Celá aplikace je vybudována na základech produktu Inprise™ Application Server™ 4.0 a může být velmi rychle upravena pro vícejazyčné aplikace nebo systémy s více měnami. Přizpůsobení danému jazykovému či měnovému prostředí je přitom velmi rychlé; trvá spíše týdny než měsíce. Použitá architektura CORBA® přináší škálovatelná řešení s vysokou dostupností služeb a dat a automatickým vyvažováním zátěže jak lokálně, tak v rozsáhlých sítích. Jádro "e-Commerce Framework Solution" je okamžitě k dispozici; jeho cena závisí na požadavcích zákazníků.

"Po uvedení jádra 'Inprise/Borland e-Commerce Framework' na trh získávají podniky možnost snadno a rychle uvádět do provozu systémy pro elektronické obchodování, které jsou plně integrovány s jejich stávajícími systémy. Rozšiřitelné jádro poskytuje veškeré běžné služby a tím zkracuje čas nutný k vybudovaní systému. Navíc nabízí možnost rychle reagovat na často se měnící nároky na elektronické obchodování, aniž by bylo nutno celou stávající a funkční aplikaci vyřazovat z provozu", řekl Kevin Cornell, viceprezident pro Kanadu a Ameriku u firmy Inprise/Borland. "Libovolný podnik dnes může nabídnout svým zákazníkům bezpečné obchodní prostředí dostupné prostřednictvím celosvětové sítě; může k tomu využít i našich hostingových služeb a naší profesionální servisní organizace."

"Nabízíme našim zákazníkům řešení, které není nákladné a přitom plně respektuje jejich požadavky; poskytuje jak škálovatelnost, tak možnosti plné integrace se stávajícími systémy", dodal Bill Widmer, viceprezident divize profesionálních služeb u firmy Inprise/Borland. "Po tomto oznámení, které zpřístupňuje rozšířené možnosti elektronického obchodování našim stávajícím a budoucím zákazníkům, očekáváme prudký nárůst zájmu o moderní řešení e-commerce."

Co je "e-Commerce Framework Solution"

Tým konzultantů firmy Inprise/Borland pracuje ruku v ruce s malými a středními podniky na celém světě a vede je procesem návrhu, vývoje a implementace jejich vlastních řešení systémů elektronického obchodování. Integrovaný software firmy Inprise/Borland jim dovolí plné přizpůsobení jádra požadovaným podmínkám a obsahuje níže popsané prvky e-commerce:

 • Firewall Broker - prostředník pro řízení zabezpečení systému.
 • Partition Service - pro obsloužení velkého počtu klientů jediným hostitelským zařízením.
 • Language Service - pro automatické použití správného jazyka podle preferencí klienta.
 • Session Service - poskytuje identifikaci unikátního uživatelského sezení.
 • Cart Service - poskytuje přechodné uložení informace o stavu obchodování; může zůstat otevřeno po přednastavenou dobu.
 • Membership Service - spravuje mezi jinými funkcemi i přihlášení uživatelů a jejich preference; vytváří pro každého zákazníka unikátní prostředí pro obchodování.
 • Catalog Service - spravuje různé produktové katalogy či seznamy.
 • Order Status Service - poskytuje informace o stavu objednávky.
 • Payment Status Service - provádí ověřování kreditních karet a plateb obecně.
 • Shipping and Tax Service - řeší problematiku dopravy a různých úrovní zdanění.
 • Order Processor - spravuje stav objednávek.

Web server firmy Inprise/Borland v Kanadě (http://www.borland.ca) byl vytvořen s použitím technologie "e-Commerce Framework". Již od března roku 2000 bezpečně a spolehlivě provádí veškeré obchodní transakce. Kanadský server byl vytvořen s využitím nástrojů JBuilder™ a VisiBroker® for Java (3.4). Provozován je v prostředí Inprise Application Server 4.0 a spravován je pomocí produktu Inprise AppCenter™ (1.6).

O společnosti Inprise/Borland

Inprise/Borland je vedoucím poskytovatelem infrastruktury pro přístup k Internetu a nástrojů pro vývoj aplikací pro klíčová operační prostředí včetně OS Linux, Solaris a Windows. Společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Silicon Valley, Kalifornie, USA. Více se dozvíte na adresách http://www.borland.com, http://community.borland.com či http://www.inprise.cz.

Váš názor Další článek: Thomson již i s vlastním MP3/CD přehrávačem

Témata článku: Software, Plná zátěž, Různé požadavky, E-Commerce, Framework, Stávající systém, Preference, Solution, Order, Kalifornie, Broker, Celé řešení, Kanada, Stávající zákazník, San Diego, Celá firma, Plná možnost, Status, Diego, Profesionální použití


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 44

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky