Ing. Radovan Jirka posílil tým project managerů společnosti Cleverlance

Radovan Jirka nastoupil do společnosti Cleverlance na pozici Chief Vertical Project Manager pro oblast financí
Ing. Radovan Jirka posílil tým project managerů společnosti Cleverlance

Společnost Cleverlance jmenovala na pozici Chief Vertical Project Manager Ing. Radovana Jirku (*1976). Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit vedení týmu project managerů pro oblast financí. Další povinností Jirky bude péče o IT projekty Cleverlance u významných stávajících i budoucích klientů z řad finančních institucí. Radovan Jirka získal řadu odborných manažerských zkušeností na několika desítkách projektů a vedením týmů čítajících 30 až 100 členů. 

 

Radovan Jirka nastoupil do Cleverlance po dlouhodobém působení ve společnostech Unicorn, kde pracoval od roku 1997 do roku 2004. Své schopnosti uplatňoval postupně na několika pozicích od developera, přes project managera až po ředitele produkčního streamu. Jeho hlavní náplní práce na poslední jmenované pozici byl prodej produktů a realizace projektů zakázkového vývoje, servisu a podpory, ICT consultingu a ICT technologií pro vývoj a provoz podnikových informačních systémů.

 

Radovan Jirka v roce 2000 absolvoval inženýrské studium na VŠE v Praze obor informační technologie. Studium na VŠE předcházelo bakalářské studium informatiky na Univerzitě v Hradci Králové. Jirka získal také řadu certifikací v oblasti modelování podnikových architektur nebo analýzy požadavků. Mluví plynně anglicky.

 

„Již delší dobu jsem sledoval až neuvěřitelný rozvoj Cleverlance a neváhal jsem přijmout pracovní nabídku právě v této společnosti. Těším se na nové možnosti uplatnění mých zkušeností a na získání nových, které mne jistě čekají. K mému rozhodnutí nastoupit přispělo i přátelské prostředí v Cleverlance, sehranost a odborná kvalita týmu projektových manažerů,“ uvedl Radovan Jirka, nový Chief Vertical Project Manager pro oblast financí společnosti Cleverlance.

 

„Velmi rád jsem přijal rozhodnutí Radovana pracovat pro naši společnost. Jsem si jistý, že jeho osobní i profesionální kvality přispějí k dalšímu rozvoji Cleverlance. Jeho dlouholeté a velmi ceněné zkušenosti bezpochyby zvýší kvalitu našich služeb,“ řekl Dobromil Podpěra, Technical Direktor společnosti Cleverlance.

 

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 180 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Opera byla pro školy za dolar drahá, dostanou ji zdarma

Témata článku: Project, Alice, Vertical


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

** V březnu došlo k tragické nehodě Tesly Model 3 ** NTSB vydala předběžnou vyšetřovací zprávu ** V okamžiku havárie jel vůz v režimu Autopilota

Karel Kilián | 121

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

** Aktuální změny klimatu jsou marginální ve srovnání s tím, co čeká Zemi za pár miliard let. ** Slunce se začne v budoucnu rozpínat a zvyšovat svou zářivost. ** Dokázali bychom Zemi posunout dál od Slunce a zachránit ji?

Petr Kubala | 50

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

** O kost zvanou fabella nás evoluce připravila už před miliony let ** V posledních desetiletích se však „ztracená kost“ znovu objevuje ** Anatomové nabádají ortopedy, aby brali fabellu v potaz

Jaroslav Petr | 31

Lektvar z války Severu proti Jihu zabírá i tam, kde selhávají moderní antibiotika

Lektvar z války Severu proti Jihu zabírá i tam, kde selhávají moderní antibiotika

** Američtí farmakologové hledali inspiraci pro vývoj nových léků v brožuře z americké občanské války ** Jižanští felčaři podle ní připravovali rostlinné extrakty chránící rány před zánětem ** Výluhy ze tří dřevin zabírají i proti bakteriím rezistentním k antibiotikům

Jaroslav Petr | 2Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch