Inforum Europe 2008: zaměřeno na vzdělávání a sdílení zkušeností

Inforum Europe 2008: zaměřeno na vzdělávání a sdílení zkušeností

Společnost Infor dnes oznámila podrobnosti ohledně svých uživatelských konferencí Inforum Europe 2008.V období po globální konferenci Inforum konané v Las Vegas ve dnech 14. - 16. října uspořádá Infor pro své klienty, potenciální zákazníky a partnery lokální akce v 11 evropských zemích. Letošní podtitul Enterprising Connections symbolizuje komplexní příležitosti k setkávání, vzdělávání a sdílení zkušeností. Jim Shaper, výkonný ředitel Infor, přednese úvodní prezentace na konferencích ve Velké Británii, Francii, Německu a Nizozemsku.

Zákazníci, exekutivní pracovníci a partneři společnosti Infor získají detailní regionální informace o klíčových produktech z portfolia Infor a jeho partnerů. Zákazníci budou mít příležitost komunikovat s lokálním managementem Infor a produktovými a odvětvovými experty, a budou moci diskutovat o tom, jak úspěšně vzdorovat aktuálním obchodním výzvám. Účastníci konferencí Inforum si budou moci zvolit různé prezentační zdroje, včetně best practices, tipů a triků, produktových seminářůa obchodních strategií. Sekce budou pokrývat široké spektrum témat, od diskrétní a procesní výroby přes automobilový průmysl až po řízení podnikové výkonnosti. Další sekce ukáží zákazníkům, jak mohou efektivněji těžit ze svých existujících systémů rozšířených o další řešení Infor. Prezentace se budou věnovat řešením ERP, řešení pro řízení výkonnosti (PM), řízení dodavatelského řetězce (SCM), řízení podnikových aktiv (EAM), řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení produktového životního cyklu (PLM).

„Těším se na evropské konference Inforum a příležitost se setkat s jejich účastníky. Infor má v Evropě velmi silnou zákaznickou základnu, která stabilně roste. Na letošníchkonferencích Inforum budeme opět demonstrovat, jak náš podnikový software pomáhá firmám všech velikostí zvyšovat produktivitu a zlepšovat obchodní výkonnost,“ řekl Keith Deane, prezident Infor EMEA. „Tato událost poskytne ideální platformu pro interakci se zákazníky, partnery a odborníky společnosti Infor a pro diskusi o stále náročnějších obchodních výzvách na globalizovanýchtrzích.“

Konference Inforum Europe 2008 se budou konat v těchto zemích:

 • Inforum Netherlands, Noordwijk: 4. a 5. listopadu, 2008
 • Inforum UK, Londýn: 6. a 7. listopadu, 2008
 • Inforum Germany, Dusseldorf/Neuss: 11. a 12. listopadu, 2008
 • Inforum France, Paříž: 13. listopadu, 2008
 • Inforum Portugal, Aveiro:2. prosince, 2008
 • Inforum Italy, Milán: 3. prosince, 2008
 • Inforum Spain, Madrid: 4. prosince, 2008
 • Inforum Austria, Vídeň: 9. prosince, 2008
 • Inforum Switzerland, Curych: 10. prosince, 2008
 • Inforum Czech Republic, Praha: 20. ledna, 2009
 • Inforum Poland, Varšava: 22. ledna, 2009

Pro více informací o konferencích Inforum 2008 prosím navštivte http://www.inforum2008.com.

Témata článku: Austria, Germany, Madrid, Netherlands, Switzerland, Evropský partner, Nizozemsko, Řízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí