Informix Software a BroadVision budují strategické e-business partnerství

6. dubna 2001
Computer 6/01
Společnost Informix Software a firma BroadVision, vedoucí dodavatel personalizovaných e-business aplikací, ohlásily partnerskou dohodu.
Informix Software a BroadVision budují strategické e-business partnerství
Společnost Informix Software a firma BroadVision, vedoucí dodavatel personalizovaných e-business aplikací, ohlásily partnerskou dohodu. Na jejím základě bude BroadVision One-To-One Enterprise 6.0, nová generace moderní, škálovatelné e-business platformy, moci využívat všech pokročilých prvků nejnovější verze databázového systému Informix Database Server (IDS 9).

Portace nové verze produktu BroadVision na databázi IDS 9 poskytne zákazníkům nejmodernější OLTP (online transaction processing) platformu, která využívá výkon, rozšiřitelnost a pružnost objektově-relačních technologií. Kromě toho verze BroadVision One-To-One Enterprise přidává nově podporu javovským technologiím, což z ní činí jedno z nejotevřenějších e-business aplikačních prostředí dostupné na trhu.

Kombinace řešení obou firem pomůže zákazníkům společnosti Informix Software zlepšit možnosti, jak uspokojovat své zákazníky. Příkladem mohou být společnosti Home Depot nebo Sears, Roebuck and Co., které plánují v rámci svých obchodních řešení využít obou špičkových produktů Informix Software a BroadVision.

BroadVision vyvíjí a dodává integrovanou sadu aplikací pro navázání e-commerce interakcí a transakcí. Mezi jejími více než 1 000 zákazníky jsou globální společnosti a instituce využívající řešení BroadVision k nákupu, prodeji a výměně informací prostřednictvím Webu a bezdrátových zařízení. Společnost byla založena v roce 1993 a podle IDC je světovou jedničkou v poskytování softwarových e-commerce aplikací.

O společnosti Informix Software

Informix Software, databázová společnost, je poskytovatelem špičkových databázových systémů pro data warehousing, zpracování transakcí a pro e-Business aplikace. S více než 100 000 zákazníky po celém světě je předním dodavatelem výkonných databázových systémů pro celou řadu zákaznických segmentů včetně obchodního segmentu, finančních služeb, státního sektoru, zdravotnictví, výroby, telekomunikací a mediálního a vydavatelského segmentu. Informace o Informix Software lze na nalézt na www.informix.com.

Váš názor Další článek: Computer 6/01

Témata článku: Software, Depot, One X, Segment, E-Commerce


Určitě si přečtěte

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 74

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

** Tesla uspořádala prezentaci pro investory na téma autonomního řízení ** Zveřejnila podrobnosti o vlastním neuročipu i autonomní technologii ** Příští rok chce spustit vlastní platformu samořídicích sdílených aut

Karel Javůrek | 102

Kutil sestrojil unikátní počítač, který pracuje pouze na bázi vody

Kutil sestrojil unikátní počítač, který pracuje pouze na bázi vody

** Kutil vytvořil unikátní vodní počítač ** Jedná se o skvělou ukázku využití analogových technologií pro sestrojení digitálního počítače ** Součástí systému je i vodní „tranzistor“

Karel Javůrek | 10Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch