Informix Software a BroadVision budují strategické e-business partnerství

6. dubna 2001
Computer 6/01
Společnost Informix Software a firma BroadVision, vedoucí dodavatel personalizovaných e-business aplikací, ohlásily partnerskou dohodu.
Informix Software a BroadVision budují strategické e-business partnerství
Společnost Informix Software a firma BroadVision, vedoucí dodavatel personalizovaných e-business aplikací, ohlásily partnerskou dohodu. Na jejím základě bude BroadVision One-To-One Enterprise 6.0, nová generace moderní, škálovatelné e-business platformy, moci využívat všech pokročilých prvků nejnovější verze databázového systému Informix Database Server (IDS 9).

Portace nové verze produktu BroadVision na databázi IDS 9 poskytne zákazníkům nejmodernější OLTP (online transaction processing) platformu, která využívá výkon, rozšiřitelnost a pružnost objektově-relačních technologií. Kromě toho verze BroadVision One-To-One Enterprise přidává nově podporu javovským technologiím, což z ní činí jedno z nejotevřenějších e-business aplikačních prostředí dostupné na trhu.

Kombinace řešení obou firem pomůže zákazníkům společnosti Informix Software zlepšit možnosti, jak uspokojovat své zákazníky. Příkladem mohou být společnosti Home Depot nebo Sears, Roebuck and Co., které plánují v rámci svých obchodních řešení využít obou špičkových produktů Informix Software a BroadVision.

BroadVision vyvíjí a dodává integrovanou sadu aplikací pro navázání e-commerce interakcí a transakcí. Mezi jejími více než 1 000 zákazníky jsou globální společnosti a instituce využívající řešení BroadVision k nákupu, prodeji a výměně informací prostřednictvím Webu a bezdrátových zařízení. Společnost byla založena v roce 1993 a podle IDC je světovou jedničkou v poskytování softwarových e-commerce aplikací.

O společnosti Informix Software

Informix Software, databázová společnost, je poskytovatelem špičkových databázových systémů pro data warehousing, zpracování transakcí a pro e-Business aplikace. S více než 100 000 zákazníky po celém světě je předním dodavatelem výkonných databázových systémů pro celou řadu zákaznických segmentů včetně obchodního segmentu, finančních služeb, státního sektoru, zdravotnictví, výroby, telekomunikací a mediálního a vydavatelského segmentu. Informace o Informix Software lze na nalézt na www.informix.com.

Váš názor Další článek: Computer 6/01

Témata článku: Software, E-Commerce, Depot, Segment, One X


Určitě si přečtěte

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 22

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 75Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky