Informatica je certifikovaným softwarovým partnerem společnosti PeopleSoft

Zákazníci společnosti PeopleSoft nyní mohou využít platformu Informatica pro více oblastí integrace dat
Informatica je certifikovaným softwarovým partnerem společnosti PeopleSoft

Praha 25. října 2004 – Společnost Informatica Corporation, přední světový poskytovatel softwaru pro datovou integraci, získala statut certifikovaného partnera společnosti PeopleSoft pro produkty řady Enterprise Performance Management (EPM). Společnost PeopleSoft tímto certifikátem označila technologii firmy Informatica pro datovou integraci jako vhodnou pro použití s balíkem EPM složeným z aplikací pro analýzu dat. Díky této certifikaci mohou zákazníci zhodnotit své investice do technologií Informatica, a využít je pro extrahování, transformaci a nahrávání dat z různých aplikací PeopleSoftu do produktu PeopleSoft Enterprise Warehouse.

 

Zákazníci firmy PeopleSoft mohou využít komplexní datovou integraci firmy Informatica – která je považována za nejlepší ve své třídě – pro přístup k datům z různých zdrojů a využít je v rámci různých řešení PeopleSoftu, včetně aplikací PeopleSoft Enterprise, EnterpriseOne, World a Enterprise Performance Management (EPM). Tato certifikace deklaruje více než 500 zákazníkům, kteří v současné době již používají unifikovanou platformu Informatica s EPM, stabilní podporu firmy PeopleSoft pro technologie Informatica.

 

„Status společnosti Informatica jako certifikovaného softwarového partnera pro EPM přináší našim společným zákazníkům zřejmé výhody,“ poznamenává Chris Leone, viceprezident pro produktovou strategii EPM firmy PeopleSoft. „Výsledkem je, že zákazníci si mohou být jisti stabilní podporou technologie firmy Informatica pro integraci dat v rámci našich systémů.“

 

„Náš status certifikovaného partnera zákazníkům zaručuje, že mohou i nadále úspěšně využívat technologii značky Informatica v rámci řešení PeopleSoftu, a podtrhuje tak efektivní vynaložení investic, které mnoho stávajících uživatelů vložilo do produktů PeopleSoftu a Informaticy,“ upřesňuje John Entenmann, výkonný viceprezident pro korporátní strategii a marketing firmy Informatica.

 

Informatica dodává přední celopodnikovou platformu pro integraci dat, která pomáhá zákazníkům zkracovat dobu, snižovat náklady a rizika spojené s komplexními iniciativami v oblasti integrace dat. Integrační platforma této firmy slučuje data z široké škály samostatných zdrojů – včetně dříve používaných systémů a minipočítačů – a tak splňuje požadavky jakéhokoli celopodnikového projektu datové integrace.


O společnosti Informatica

Informatica Corporation (NASDAQ: INFA) je předním poskytovatelem software pro datovou integraci a business inteligenci. Díky jejím produktům mohou společnosti lépe využívat svá informační aktiva a získávat z již pořízených dat hodnotné výstupy, které jim zajistí vyšší ekonomickou výkonnost jejich podnikatelských aktivit, pomohou zvýšit zisk z jednotlivých zakázek, zaručí efektivnější fungování dodavatelského řetězce a konečně též umožní jednodušeji dodržovat předpisy v oblasti správy dat. Po celém světě využívá produkty společnosti Informatica více než 2 000 společností, včetně řady zákazníků v České republice.

 

O společnosti INFA Partner

INFA Partner, s. r. o., je výhradním distributorem produktů společnosti Informatica v České republice a na Slovensku.

Podrobnější informace jsou k dispozici na www.informatica.cz nebo www.informatica.com.

 

Váš názor Další článek: Shořel sklad SWS, doplněno o rozhovor

Témata článku: PeopleSoft, Leon


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 100

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky