Informační systém KARAT ve společnosti EUROEX

Firma EUROEX spol. s r.o., výrobce šunek, uzených mas a specialit, se rozhodla implementovat IS KARAT dodávaný společností NALCOM s.r.o. Rozsah implementovaného řešení počítá s využitím funkčnosti většiny standardních modulů IS KARAT, především pak kompletního Řízení a plánování výroby. Mezi priority implementace patří automatizované rozhraní na vážní systémy ve výrobě a expedici a dále celkové zprůhlednění výroby spojené s odstraněním pomocných evidencí v softwarech třetích stran.
Informační systém KARAT ve společnosti EUROEX

Firma EUROEX spol. s r.o., výrobce šunek, uzených mas a specialit,  se rozhodla implementovat IS KARAT dodávaný společností NALCOM s.r.o. Rozsah implementovaného řešení počítá s využitím funkčnosti většiny standardních modulů IS KARAT, především pak kompletního Řízení a plánování výroby. Mezi priority implementace patří automatizované rozhraní na vážní systémy ve výrobě a expedici a dále celkové zprůhlednění výroby spojené s odstraněním pomocných evidencí v softwarech třetích stran.

O společnosti EUROEX spol. s r.o.
Společnost EUROEX je majitelem tradiční značky BILBO, která působí na trhu od roku 1992.
Stěžejním výrobním programem je výroba šunek, uzených mas a specialit. Veškeré výrobní zařízení splňuje parametry EU. K největším úspěchům společnosti patří získání exportního povolení na veškerý výrobní sortiment do celého světa.

O společnosti NALCOM
Společnost NALCOM, která je spoluautorem řešení KARAT výroba, se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími rovněž řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy.

O informačním systému KARAT
Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

www.karatsoftware.com

Témata článku: Microsoft, Výroba, Karat, Pomocný systém, Automatizované řízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje