Informační systém KARAT pro společnost Kemifloc a.s.

Akciová společnost Kemifloc se sídlem v Přerově, s dlouholetou tradicí ve výrobě a aplikaci chemikálií pro úpravu a čištění vod, podepsala v listopadu letošního roku smlouvu o implementaci komplexního podnikového informačního systemu KARAT, jehož výrobcem je stejnojmenná společnost KARAT Software a.s.
Informační systém KARAT pro společnost Kemifloc  a.s.

Výběru IS KARAT předcházelo šesti měsíční výběrové řízení, které bylo ukončeno v září letošního roku.  Společnost Kemifloc a.s. byla již od roku 1995 uživatelem předchozí DOS aplikace - IS ISO  od stejného dodavatele.
Hlavním cílem zavedení nového IS je: sjednocení prodejního a ekonomického systému ve vazbě na zákazníka s možností vedení veškeré dokumentace k jednotlivým zákazníkům; dále pak zabránění opakovanému vkládání dat v rámci procesů ve společnosti a v neposlední řadě i požadavek na implementaci informačního systému na technologické úrovni  odpovídající současnému stavu informačních technologií ve světě, u kterého bude zajištěn jeho budoucí rozvoj.

O společnosti Kemifloc a.s.

Akciová společnost Kemifloc se sídlem v Přerově má dlouholetou tradici ve výrobě a aplikaci chemikálií pro úpravu a čištění vod. Výroba hlavního produktu společnosti, síranu železitého, byla zahájena na výrobně tehdejšího závodu PREFLOC přerovské PRECHEZY v roce 1989. V rámci privatizačního procesu byl závod v roce 1993 vyčleněn do samostatné akciové společnosti, jejíž majoritní podíl byl odprodán finské společnosti Kemira, jejíž součástí je i divize Kemwater, současný největší světový producent chemikálií pro úpravu a čištění vod. Samostatně začala společnost působit od počátku dubna roku 1994. Stala se postupně největším výrobcem železitých koagulantů ve střední Evropě.
www.kemifloc.cz

 

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft a UNIX.

 

www.karatsoftware.com

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

 

Romana Nitková

Senior Marketing Manager

KARAT Software a.s.

romana.nitkova@karatsoftware.cz

Tel.: 581 737 116

Mobil: 602 566 570

Váš názor Další článek: Nástroj pro oznámení pravosti Windows bude nápadnější

Témata článku: Software, Microsoft, Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší