Informační systém KARAT pro PHAR SERVICE GROUP

Informační systém KARAT pro PHAR SERVICE GROUP

Firma PHAR SERVICE, a.s. podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního sytému KARAT. Nový informační systém bude využíván v rámci multilicence rovněž v dceřiných společnostech PLANCON Praha, s.r.o., CONTECO CZ, s.r.o. a EFEMHOS, a.s.. Implementace informačního systému KARAT v uvedených společnostech počítá s uvedením celého systému do provozu od ledna 2009.

Společnosti v rámci PHAR SERVICE GROUP jsou zaměřeny na dodavatelsko-inženýrskou činnost v průmyslu farmaceutickém, chemickém, potravinářském a zdravotnictví.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími rovněž řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE...) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com

Váš názor Další článek: Veřejná betaverze Google Analytics je stále nejlepší

Témata článku: Dceřiná firma, Informační systém, Karat, Farmaceutická firma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší