Informační systém KARAT pro jedničku na slovenském trhu pojišťovacích makléřů

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
Respect Slovakia, s.r.o. – jednička na slovenském trhu pojištovacích makléřů s nejširší sítí poboček ve Slovenské republice podepsala v září letošního roku smlouvu o implementaci komplexního podnikového informačního systému KARAT, jehož výrobcem a dodavatelem je česká společnost KARAT Software a.s. se sídlem v Přerově.
Informační systém KARAT pro jedničku na slovenském trhu pojišťovacích makléřů

Projekt implementace je zaměřen na komplexní pokrytí agend pojišťovacího makléře včetně řešení oblastí jako např. CRM, Workflow a Manažerských výstupů.  Celé řešení je založeno co nejvíce na automatizovaném zpracování agend, elektronickém oběhu klíčových dokumentů a on-line komunikaci.

Cílem projektu bylo najít partnera s referencí na již úspěšně realizované řešení v makléřské branži, dále partnera s technologickou vyspělostí systému a silným lidským zázemím pro kvalitní a rychlý servis. 

 

Přínosem projektu je sjednocení několika stávajících agend společnosti do jednoho společného systému a především pokrytí vzrůstajících požadavků na hlavní předmět podnikání, dokonalá péče o současné klienty, systematická práce a potřeba manažerského pohledu na data včetně vyhodnocování budoucích trendů společnosti Respect Slovakia, s.r.o..

 

Pro výběr IS KARAT výrazně hovořila referenční návštěva u klienta IS KARAT v makléřské oblasti s agendou podobné velikosti, dále pak velikost firmy dodavatele a vlastní technologie IS KARAT díky, které je dodavatel schopen vyřešit zcela specifické požadavky  a nároky klienta.

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft a UNIX.

 

www.karatsoftware.com

 

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

 

Romana Nitková

Senior Marketing Manager

KARAT Software a.s.

romana.nitkova@karatsoftware.cz

Tel.: 581 737 116

Mobil: 602 566 570

 

Témata článku: Software, Microsoft, Karat, Respect, Vzrůstající trend

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí