Informační systém KARAT pro Floracentrum Ferenčík

Informační systém KARAT pro Floracentrum Ferenčík

Firma Ferenčík s.r.o. z Českých Budějovic podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního systému KARAT. O výběru informačního systému rozhodla především kladná reference z implementace IS KARAT ve firmě Zahradnictví Líbeznice, tedy podniku s podobným zaměřením. Hlavní částí dodávky je oborové řešení pro zahradnická centra vyvinuté společností NALCOM. V rámci implementace bude komplexně řešena rovněž problematika logistiky v rámci Sdružení zahradnických center, jehož je firma Ferenčík součástí. V návaznosti na nový informační systém je součástí dodávky také řešení IT infrastruktury zahrnující připojení pobočky v Trhových Svinech.

Historie firmy Ferenčík sahá do roku 1991 a její hlavní činností je provozování plnosortimentního zahradnického centra. Firma má řadu obchodních partnerů po celé Evropě. Firma Ferenčík je jedním z devíti členů Sdružení zahradnických center.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy. Pro výrobní firmy společnost v této oblasti nabízí širokou škálu oborových řešení.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE...) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com.

Nový Firefox „Namoroka“ 3.6 Beta 1 se vzhledem Lady Gaga

Témata článku: Karat, Hlavní přednost, Podniková část

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší