Informační systém Karat na Slovensku výrazně posiluje spojením s EEA

Společnost EEA realizovala strategický majetkový vstup do společnosti Karat Slovakia, která je generálním zastoupením podnikového informačního systému Karat pro Slovensko.
Informační systém Karat na Slovensku výrazně posiluje spojením s EEA

Komplexní podnikový informační systém KARAT je produktem české společnosti Karat Software a.s.. IS KARAT představuje plnohodnotné ERP řešení, které pomáhá organizacím optimalizovat klíčové podnikové procesy. Společnost Karat Slovakia se od svého vzniku podílí na lokalizaci a vývoji systému na Slovensku.

Ing. Henrich Simonics, ředitel společnosti Karat Slovakia a.s. považuje majetkové propojení s EEA  za přirozené pokračování dosavadní spolupráce: "Spolupráce se společností  EEA na větších projektech, kde EEA vystupovalo jako nezávislý integrátor postupně ukázala, že máme velmi blízký pohled na IT jako i na filozofii podnikání. Obě společnosti se doplňují technologicky, obchodně a personálně, takže synergie posouvá schopnosti celku do nového rozměru. Jsem přesvědčen, že úzká spolupráce s EEA umožní poskytovat našim klientům komplexní a kvalitní služby a že urychlí současnou akceleraci informačního systému KARAT na slovenském trhu."

Gabriel Lachmann, obchodní ředitel společnosti EEA považuje úzkou spolupráci s Karat Slovakia a.s. za strategický krok pro EEA: "Jako integrátor se snažíme nabídnout klientům nejvhodnější možné řešení a  ERP systém je v prostředí slovenských firem většinou jádrem podnikového informačního systému. Systém Karat považujeme za jedno z nejkvalitnějších řešení dostupných na našem trhu. Vyhovuje nám jeho otevřenost, vysoká integrovatelnost, vyhovují nám lidé kolem Karatu až do té míry, že jsme se rozhodli do této oblasti investovat. Tento krok nám umožní dodávat klientům kvalitní integrované řešení a rozšíří škálu našich služeb o dosud chybějící prvek."

Majetkový vstup EEA do Karat Slovakia vítá i producent systému, Karat Software a.s.. Vladimír Prinke - Marketing & Development Director upřesňuje: "Spojení s tak dynamickou společností jako je EEA, která je integrátorem a zároveň zkušeným dodavatelem internetových řešení, určitě posílí pozici systému KARAT na slovenském trhu a přinese nové zajímavé obchodní možnosti."

Témata článku: Software, Karat, Blízká spolupráce, Klíčový prvek, Gabriel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje