Informační systém KARAT implementován ve společnostech Lesaffre Česko a Slovensko

Společnosti Lesaffre Česko, a.s. a Lesaffre Slovensko, a.s. - členové francouzské průmyslové skupiny Lesaffre, která je přítomna na pěti kontinentech světa, implementovaly komplexní podnikový informační systém KARAT, jehož výrobcem a dodavatelem je KARAT Software a.s.
Informační systém KARAT implementován ve společnostech Lesaffre Česko a Slovensko

Projekt byl zaměřen na komplexní pokrytí agend potravinářské společnosti s důrazem na optimalizaci skladů a logistiky díky specifikům prodávaného produktu (droždí) . Součástí řešení je i propojení na systém pro plánování tras externího dodavatele a rovněž propojení poboček a společnosti Lesaffre Slovensko, a.s. na jeden centrální server v ČR pomocí Citrix Metaframe.

Cílem projektu bylo najít silného partnera s již několika realizovanými komplexními řešeními v potravinářském průmyslu, se silným lidským a personálním zázemím, technologickou vyspělostí systému, počtem implementací a dobrým postavením nejen na trhu v ČR, ale i v SR. Výběrového řízení se zúčastnilo celkem 16 oslovených společností, odpovídající stanoveným základním požadavkům. Pro výběr IS KARAT hovořilo splnění požadavků stanovených na informační systém, dále pak pružnost dodavatele a ochota ke  spolupráci a v neposlední řadě i nákupní cena IS KARAT a cena následných služeb na údržbu systému.
Očekávaným přínosem zvoleného řešení je optimalizace fungování společností Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko a zlepšení jimi poskytovaných služeb.

Váš názor | Vydělejte na chybách ve Windows Vista

Témata článku: Software, Dobrá optimalizace, Komplexní projekt, Dobré řešení, Karat, Slovensko

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší