Informační systém K2 od K2 atmitec syst pro společnost Eurosun a.s.

Informační systém K2 od K2 atmitec syst pro společnost Eurosun a.s.

Společnost Eurosun a.s. podepsala se společností K2 atmitec syst s.r.o. smlouvy na nákup, implementaci a údržbu Informačního systému K2.

„Informační systém K2 jsme vybrali ze sedmi porovnávaných nabídek a oslovilo nás zejména jeho dobré jméno v našem oboru. Rozhodující pro nás je také skutečnost, že IS K2 umí konfigurovat zakázkovou výrobu včetně venkovních žaluzií, které se vyznačují specifickými vlastnostmi s mnoha parametry. Uvítali jsme také komplexnost dodávky včetně hardware a možnost převzetí péče o veškeré technologie u nás ve firmě ze strany implementátora IS K2.“ říká k podpisu smluv ředitelka společnosti Eurosun paní Ingrid Eisner.

Ředitel implementátora IS K2 - společnosti K2 atmitec syst – Jan Mošovský k tomu dodává: „Máme radost, že můžeme implementovat IS K2 právě ve společnosti Eurosun. K více než 250 uživatelům, kteří využívají IS K2 v oboru výroby žaluzií a stínící techniky v ČR, tak přibude dalších 32 uživatelů právě v Eurosunu. Těm nově odpadne kombinovaná práce v IS a tabulkách v excelu, ale zejména synchronizace obrovského množství dat díky dosavadnímu offline provozu, který bude nahrazen provozem v režimu online a výrazně tak zvýší rychlost a efektivitu práce zaměstnanců Eurosunu nejen v ČR, ale i v SRN a Rakousku. K dispozici budou mít také dynamický konfigurátor pro zadání zakázkové výroby a pro tvorbu kusovníku, který umožní pružněji reagovat na požadavky zákazníků.“

Projekt implementace Informačního systému K2 ve společnosti Eurosun je financování ze strukturálních fondů EU (Operační program Podnikání a inovace – ICT v podnikání vyhlášený Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR).

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje