Informační systém Aladdin nabízí skvělé ceny a fakturaci zdarma

Informační systém Aladdin nabízí skvělé ceny a fakturaci zdarma

K 10. výročí nasazení informačního systému Aladdin byl výrazně zjednodušen ceník licencí. Aladdin se tak stal nejvýhodnějším tuzemským řešením typu klient/server v oblasti ekonomických evidencí, účetnictví a zpracování mezd.

Aladdin pokrývá fakturaci, mzdy, podvojné účetnictví a DPH, pokladnu, banku, skladovou evidenci, objednávky, knihu jízd, daňovou evidenci a další oblasti administrativy malých až středních firem. Zároveň je systém vhodný pro zpracování mezd i větších firem anebo pouze pro vedení operativních evidencí. Více informací na www.aladdin.cz.

V aktuální verzi 7.2 byla navíc uvolněna fakturace zcela zdarma, včetně adresáře, bankovních příkazů a výpisů. Systém dále umožňuje bezplatné zpracování mezd až 3 zaměstnanců po neomezeně dlouhou dobu.

Firmy a živnostníci si tak již dnes mohou dovolit rychlou a moderní technologii, zaměřenou na snadnou práci po internetu. Pro běžné živnostníky a menší rodinné firmy je Aladdin k dispozici zcela zdarma, a to včetně technické podpory. Větší firmy pak mohou získat spolehlivý a velice svižný systém za nečekaně příznivou cenu.

O společnosti Aladdin, s.r.o.

Společnost Aladdin, s.r.o. vznikla v roce 1997 v Ústí nad Labem. Od svých počátků se zaměřila na daňové poradenství, vedení účetnictví, mezd a zakázkový vývoj ekonomického software. V roce 2000 společnost začala vyvíjet a postupně nasazovat ekonomický software Aladdin určený pro Windows 2000 a vyšší. Po 10 letech používá tento software přes 6000 živnostníků a firem. Vývoj a prodej ekonomického software dnes představuje hlavní předmět podnikání společnosti.

Témata článku: Evidence

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?