Informační komentátorský systém na CIS na MS v Berlíně

Informační komentátorský systém na CIS na MS v Berlíně

Mistrovství již téměř začalo.O největších sportovních událostech roku 2009 bude informovat téměř 1 000 komentátorů z celého světa. Aby mohl být obraz a analýzy výkonů k dispozici divákům z celého světa, což je přibližně až 6,5 miliardy lidí, společnost Epson nainstalovala na slavném berlínském olympijském stadionu špičkový informační komentátorský systém CIS.

Tento komentátorský informační systém CIS s dotykovou obrazovkou je v současnosti televizními řediteli považován za nepostradatelný.Používají jej nejen komentátoři, ale také vedoucí dramaturgové, kteří mohou určovat, jaké kamery budou zobrazeny v závislosti na tom, kdo je nejpravděpodobnějším vítězem. Systém použitý v Berlíně bude intranetový (RJ45) a bude obsahovat přibližně 600 multimediálních terminálů s dotykovou obrazovkou LCD o jasu 400 cd/m2. Tyto terminály budou prostřednictvím dotykových obrazovek poskytovat okamžitý přístup k důležitým informacím o disciplínách a závodech jako jsou programy, výsledky ze závodů, rekordy, statistiky či biografie sportovců. Na hlavním stanovišti budou umístěny multimediální systémy určené pro komentátory a zástupce tisku z celého světa.

Berlínský olympijský stadion pojme v rámci mistrovství světa federace IAAF až 75 000 diváků. Atmosféra a nadšení na stadionu roste s počtem diváků, kteří zde budou sledovat každodenní boje nejlepších světových sportovců o desetiny sekundy či centimetrů, které by mohly přinést slávu. 75 000 lidí má jistě větší účinek než například 100 diváků. Stejně tak platí, že kontrastní poměr 75 000:1 projektorů Epson EH-TW5000 s rozlišením Full-HD přináší intenzivnější zážitky v pohodlí domova.

Windows 7 Family Pack bude dostupný v Evropě, v Česku ale ne

Témata článku: Celá obrazovka, Sportovec, Dotyková obrazovka, Terminál, Rj45, Sportovní kamera, Důležitá událost, Projektory epson, Celý systém, Celý svět, Špičkový sportovec, Televizní obrazovka, Atmosféra

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší