Informace v prostoru pod novým názvem: česká YMS je nyní ySystem

Informace v prostoru pod novým názvem: česká YMS je nyní ySystem

Česká společnost YMS Czech Republic, spol. s r.o., doposud člen YMS Group, mění svůj název i profilaci – od poloviny roku vystupuje pod novým názvem ySystem, spol. s r.o.

Klienti zejména ze segmentů dopravy a síťových odvětví znají doposud společnost ySystem pod jejím původním názvem YMS Czech Republic, pod kterým vystupovala do poloviny roku 2010. Nová profilace a především širší segmentové zaměření společnosti se promítlo také do změny názvu, který lépe vystihuje hlavní oblast působení společnosti a její aktivity, jako je například tvorba informačních systémů zpracovávajících prostorové informace pro segmenty logistiky, průmyslových podniků, veřejných služeb, chemie a petrochemie. Kromě klíčového produktu yTrack pro Fleet Controlling s novou specializací pro záchranné sbory a stavební společnosti vyvinula společnost také nový systém yLocator pro speciální monitorování pracovníků v ohrožených nebo nebezpečných prostorech označených třídou ATEX.

Nové produkty jsou odpovědí na požadavky trhu, konkurenční tlaky na zákazníky a zpřísňující se evropskou legislativu v oblasti dopravy, chemického průmyslu a síťových odvětví. Tyto produkty také umožňují zhodnotit dosavadní know-how společnosti ySystem v nových oblastech za využití mobilních technologií.

Společnost ySystem se i díky novým personálním posilám bude ještě výrazněji orientovat na prostorově-kontextové služby a mobilitu, které zažívají v posledních letech enormní rozmach a pociťují obrovský zájem uživatelů, IT firem a také investorů. Mobilita a informace v kontextu budou v příštích letech silnými investičními motivy v prostředí jak korporátní, tak i soukromé klientely.

Další článek: Který je hezčí: Windows 7 vs. Mac OS X 10.6

Témata článku: Obrovský rozmach, Obrovská posila, Tlak investorů, Track, Původní klient, Dosavadní informace, Controlling, Fleet, Veřejná doprava

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší