Informace o implementacích řešení Microsoft Dynamics

8. února 2007
Firefox: Chyba detekce phishingu
COLUMBUS IT Czech, s.r.o. podepsala ve 3. listopadovém týdnu nový kontrakt na implementaci informačního systému Microsoft Dynamics NAV 4.0 společností BoTec, s.r.o. – producentem mycích a uklízecích houbiček na nádobí a auta.
Informace o implementacích řešení Microsoft Dynamics

COLUMBUS IT Czech, s.r.o. bude implementovat komplexní řešení pro řízení podniku včetně řízení výroby, podporující plně českou legislativu ve spojení s mateřskou společností, a to informační systém Microsoft Dynamics NAV. Implementace bude rozdělena do dvou částí: první stádium pokrývající nákup, prodej, finance, zásoby a majetek byla již ukončena v první polovině roku 2006. Druhá část pokrývající výrobu bude provedena v první polovině roku 2007.

Anglická společnosti Pipex Internet Limited - divize Nildram se nedávno sloučila se společností Network Services a zároveň ji hodlá v nejbližší době napojit na firemní databázi v řešení MS Dynamics NAV vytvořené společností Essence International s.r.o. Plánované spojení společností proběhne na přelomu roku 2006. Proto v současné chvíli vrcholí testování rozšířeného řešení podnikové divizi Nildram.

Odborníci společnosti Essence upravili řešení MS Dynamics NAV pro potřeby této společnosti a rozšířili je o servisní modul pro internetové a servisní providery na platformě MS SQL Server. Tímto řešení zajišťuje veškeré firemní operace, včetně integrace na existující externí systémy společnosti. Řešení MS Dynamics NAV je tak výrazně modifikováno a rozšířeno, aby vyhovovalo všem specifickým potřebám providerské společnosti (např. generátor periodicky se opakujících faktur, atd.).

Společnost Raven Consulting, a.s. začala využívat nový podnikový informační systém MS Dynamics NAV od společnosti Essence International. Systém je plně přizpůsoben pro projektově řízenou společnost.

Dva měsíce po zahájení implementace společnost Pinko a.s. plně využívá nový ekonomický informační systém na bázi MS Dynamics NAV. V průběhu roku 2007 je dále plánováno připojeni dalších modulů řešení Essence - řízeného skladu a výroby.

Po několikatýdenní implementaci začala společnost ADAST a.s. plně využívat nový ekonomický informační systém Microsoft Dynamics NAV ve verzi 4.0 od společnosti Essence. Nejpozději do konce května 2007 společnost Essence přizpůsobí i oblast plánování a řízení výroby pro podmínky společnosti ADAST.  
Akciová společnost ADAST a.s. je moderním strojírenským podnikem s bohatou historií. Své sídlo má ve městě Adamově, ležícím ve střední části Moravského krasu, asi 15 km severně od Brna. Nosný výrobní program společnosti dnes tvoří jedno až šestibarvové archové ofsetové stroje značky ADAST v několika formátových řadách, jež se těší zájmu majitelů malých, středních i velkých tiskárenských provozů.

Stroje jsou na přání zákazníků vybavovány širokou škálou přídavných zařízení (pro číslování, přítisk, příčnou perforaci, rylování, podélnou perforaci a řezání) a dokončovacích zařízení (lakování), jež výrazně zvyšují možnosti jejich využití. Dnes pracují stroje ADAST DOMINANT v zemích všech kontinentů, 80 procent produkce společnosti ADAST a.s. je určeno na export.

Společnost Welfare Solutions s.r.o. úspěšně dokončila implementaci systému Microsoft Dynamics NAV ve společnosti STORYFLEX a.s., která je významnou společností v poskytování služeb pro ukládání a správu dat.

Výkonný ředitel společnosti STORYFLEX a.s. René Valvoda k implementaci uvedl: "Systém Microsoft Dynamics NAV si naše společnost vybrala především z důvodu jeho komplexnosti a flexibilitě. Cílem implementace bylo celkové pokrytí procesů společnosti. Hlavní důraz byl kladen na CRM, řízení projektů a především servis. Servis je z hlediska firemních procesů STORYFLEX a.s. jednou z nejdůležitějších oblastí. V rámci produktu STORYFLEX Care nabízíme našim zákazníků nadstandardní servisní služby, samozřejmostí je režim 24x7 a osobní přístup. Abychom byli schopni 100% dodržet vše co v produktu STORYFLEX Care našim zákazníkům garantujeme, musí systém splňovat v oblasti servisu nejpřísnější kritéria včetně on-line napojení na internetový Helpdesk. Implementace systému pro 15 současně pracujících uživatelů trvala 5 měsíců. Dále bych chtěl zdůraznit důležitost výběru kvalitního implementačního partnera, který musí porozumět požadavků a procesům společnosti. Společnost STORYFLEX a.s. takového partnera našla ve společnosti Welfare Solutions s.r.o. S odstupem času velice oceňujeme profesionální přístup společnosti Welfare Solutions s.r.o., jejíž zaměstnanci v rámci implementace prokázali vysoký profesionální přístup a znalosti. Společnost Welfare Solutions s.r.o. tak naplnila očekávání a cíle, které jsme si před zahájením implementace stanovili".

Společnost Koito Czech s.r.o., významný výrobce světel v automobilovém průmyslu, si pro zvýšení efektivity vybrala informační systém Microsoft Dynamics AX od spol. AXPERIENCE. Společnost Koito Czech s.r.o., součást japonské skupiny Koito Group, která zaujímá přední pozici v segmentu výroby světel pro automobilový průmysl, se rozhodla pro implementaci podnikového řešení Microsoft Dynamics AX od společnosti AXPERIENCE a.s. Pro společnost AXPERIENCE a.s. tento projekt znamená další posílení pozice vedoucího dodavatele řešení Microsoft Dynamics AX v oblasti automobilového průmyslu v České a Slovenské republice.

Řešení bude implementováno pro celkem 40 uživatelů ve výrobním závodě společnosti v Žatci. V rámci implementace budou nasazeny finanční, logistické, obchodní a výrobní aplikace podnikového systému Microsoft Dynamics AX. Součástí implementace bude dodávka odvětvového řešení systému Microsoft Dynamics AX pro automobilový průmysl - Autmotive Supplier for Dynamics AX. Toto řešení umožní spol. Koito Czech s.r.o. minimalizovat zásoby skladového materiálu a nedokončené výroby, plánovat přesné výrobní dodávky v režimu Just-In-Time a integrovat procesy svých zákazníků do podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX (VDA, Odette, Renault GPI/L3P/Cindi atp.). Toto řešení je vhodné nejen pro komunikaci s jednotlivými subdodavateli v automobilovém průmyslu (Tier 1 až 3), ale také přímo pro finální výrobce (OEM) – zákazníky spol. Koito Czech s.r.o.

Nabídka spol. AXPERIENCE a.s. byla vybrána na základě výběrového řízení, které spol. Koito Czech s.r.o. organizovala samostatně. Důvodem pro výběr řešení spol. AXPERIENCE a.s. byla nejen špičková funkcionalita nabízeného řešení, plně pokrývající potřeby spol. Koito Czech s.r.o., ale také vysoká možnost přizpůsobení systému rostoucím požadavkům spol. Koito Czech s.r.o. a tím pádem i nižší celkové ceně poptávaného řešení oproti konkurenčním nabídkám.

Váš názor Další článek: Firefox: Chyba detekce phishingu

Témata článku: Microsoft, Průmysl, Firemní zákazník, Renault, Welfare, Nabízený stroj, Japonský výrobce, Automobilový průmysl, Columbus, Care, Navi, Výrobce automobilů, Raven, Essence, Podniková část, Profesionální stroj, Přesná pozice, Řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší