Informace o firmách v rámci nové služby Seznam Firmy

5. října 2001
Příjmy AMD o 22 procent nižší
Vyhledávání na portále Seznam.cz obsahuje jako svou nedílnou součást novou službu Seznam Firmy, připravenou ve spolupráci s renomovanými partnery. Seznam Firmy představují jak kvalitní a aktuální zdroj informací pro uživatele internetu, tak i možnost účinné reklamy pro klienty.
Informace o firmách v rámci nové služby Seznam Firmy

Partnery služby Seznam Firmy jsou společnosti Inform Net Partners (http://www.inform.cz) a ASPEKT kilcullen (http://www.aspekt.cz).

Databáze firem společnosti Inform Net Partners obsahuje  v současnosti přes 55.000 záznamů. Každý záznam představuje kompletní kontaktní údaje firmy. Databáze společnosti ASPEKT kilcullen je zaměřená na finanční výsledky firem a představuje více než 5.500 záznamů. Kromě finančních výsledků firmy za posledních pět let obsahuje každý záznam aktuální kurz akcií dané společnosti, přehled o valných hromadách a další informace. V rámci služby Seznam Firmy jsou uživatelům k dispozici každý týden aktualizovaná data z obou databází.

Při vyhledávání se  zobrazují nejdříve výsledky z databáze Inform Net Partners, a to na základě hledání v názvu firmy, internetové adrese, oboru činnosti, a především v klíčových slovech. Klíčová slova jsou novou společnou službou Seznamu a Inform Net Partners, která garantuje zobrazení firmy na jedné z prvních tří pozic při vyhledávání podle zadaného slova. Je to výhodné řešení zejména pro zájemce, jejichž odkaz se zobrazuje ve spodní části stránky s výsledky vyhledávání nebo dokonce až na dalších stránkách. Doplňující finanční informace o firmách vyhledané v databázi společnosti ASPEKT kilcullen se zobrazují za kontaktními údaji z databáze Inform Net Partners.

 

Karel Votruba, ředitel obsahu Seznam.cz, k tomu dodává: “Placený odkaz na klíčové slovo v rámci služby Seznam Firmy představuje novou a efektivní reklamní možnost pro klienty, účinností srovnatelnou s placeným odkazem či sponzoringem v sekci katalogu Seznamu.”

 

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu Seznam.cz (www.seznam.cz),   se 102 miliony zhlédnutých stránek v červenci 2001. Nabízí uživatelům zdarma širokou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam - zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz - internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Sweb – webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Seznam Mapy, Seznam Lidé - vyhledávání lidí, Seznam Software - nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce, Seznam Reality, Seznam Chat(a), Seznam Peníze,   Seznam Auto a Seznam Firmy. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Společnost Inform Net Partners s.r.o. (www.inform.cz) je jedním z nejvýznamnějších provozovatelů databází firem na internetu a vydavatelů adresářů v knižní i CD-ROM verzi v České republice. Nejrozšířenější a nejnavštěvovanější databází je Obchodní adresář - podnikatelský telefonní seznam firem B2B. Není bez zajímavosti, že firma byla založena skandinávskými společnostmi Telenor Media a Tele Danmark Forlag v roce 1997. Inform Net Partners však nevstoupil na český trh jako nová společnost, ale převzal aktivity společnosti Inform Katalog, která působila na trhu již od roku 1990.

Společnost ASPEKT kilcullen s.r.o. (www.aspekt.cz) byla založena v roce 1994. Cílem jejích zakladatelů bylo vytvořit informační agenturu českého kapitálového trhu, která by napomáhala procesu zprůhledňování trhu a zveřejňování informací, které jsou v ostatních rozvinutých ekonomikách zcela běžně přístupné. Společnost ASPEKT kilcullen nyní s téměř 50 zaměstnanci patří mezi nejvýznamnější informační agentury zaměřené na oblast střední a východní Evropy, disponuje velkým množstvím podrobných informací o nejvýznamnějších výrobních společnostech a finančních institucích České republiky a dalších středoevropských a východoevropských trhů. Kromě rozsáhlé databáze Market Line Professional a analytického softwaru Spider Analýza ASPEKT kilcullen vydává ekonomický čtvrtletník ASPEKT a Odvětvové analýzy.

 

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na http://firma.seznam.cz/tisk.html.

Pro další informace kontaktujte, prosím:

Ing. Dagmar Haltmarová

PR & Marketing Manager Seznam.cz, a.s.

e-mail:  dagmar@firma.seznam.cz

tel.: 02/ 57 31 31 81, fax: 02/57 31 31 86, mobil : 0606 726 313

 

Váš názor Další článek: Příjmy AMD o 22 procent nižší

Témata článku: Podrobná předpověď, Inform, Partners, Spider


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 115

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu